Poprava humanitárních pracovníků

27. července

NIGÉRIE: Bojovníci islamistické povstalecké skupiny Boko Haram zabili pět rukojmích, které minulý měsíc unesli na severovýchodě země. Jednalo se o čtyři pomocné pracovníky z různých humanitárních agentur a jednoho bezpečnostního pracovníka. Informaci potvrdila i mluvčí OSN Eve Sabbagh. 

3.1 /10

košík

Zhlédnuto: 11 964x Hodnocení: 3.1/10 Komentářů: 61 Kategorie: hnus

Značky: hnus, mrtvola, smrt, vražda, zastřelení, afrika, muslimové, islám, poprava, nigérie, boko haram, povstalci, džihádista, rukojmí, osn

Komentáře

  • hue
  • 27.07.2020 22:37
Sluníčkáři sem, sluníčkáři tam.. víte kulový o tom jaké to tam doopravdy je a jak moc je jejich práce záslužná.Vzít kvér a někoho střelit je snadné. Ale odložit zbraň a nasadit vlastní život při snaze udělat svět lepším místem vyžaduje rozhodnutí muže. Někdy to skončí špatně. Ovšem právě tohle riziko z nich dělá hrdiny. Dobrá smrt. Vy zemřete sami, jako srabi a v zapomění.
si mě normálně rozbrečel
a udelali treda svet lepsim? Tak tam jed a bud muzem... co to je za kecy todle?
jo,ale raději půjdu pomáhat svým lidem (bílým křesťanům) kde to má nějaký smysl,než někam do prdele světa kde je to úplně zbytečné 😠
pozdravuj své lidi ( bílé křesťany ).
Ty vole. 😃 Nahoře píšeš u honzatrx u napsání tolika nesmyslů v krátkém odstavci a sám si ještě větší nesmyslkaž. Chceš pomáhat? Zajdi na pár směn na dětskou onkologii nebo nějakej důchoďák v pohraničí. Určitě to bude prospěšnější než pomáhat lidem opicím v Africe.
Jen pro tvoji informaci. Od roku 1972 v celé Africe fungují Lékaři bez hranic. Mimo jiných činností mají edukaci ohledně sexu a ochrany. Afričani co podobné edukace navštíví, dostanou zdarma několik balení kondomů. Ty následně vyhazují na zem a šlapou po nich. Je to více jak 50 let co to takhle funguje a kam se Afrika posunula?
Od roku 70 do dnešního dne je populační nárust jedna miliarda. Odhaduje se, že v roce 2050 jich bude kolem 2 miliard a více jak 90% bude trpět hladem.
hezky si to napsal. Ale jen jedno mi neni jasny. Ty tomu co píšeš věříš?
jo budu,s těma se aspoň domluvím

Zobrazit celou diskuzi