Popravený zpěvák

Sdílením podpoříte NDR:
04. ledna

EKVÁDOR: Dvě kamery zachytily popravu zpěváka Fernanda Liny Macase alias Vanilly ve městě Guayaquil. Podle informací měl Macas slušnou kriminální minulost - byl stíhán kvůli obchodování s drogami a obvinění z vraždy. V říjnu 2018 byl spolu se třemi dalšími komplic zatčen se 741 kilogramy kokainu. O deset měsíců později (22. srpna 2019) rozhodli soudci Gabriel Enrique Noboa Ycaza, Edwin Logroño Varela a Segundo Mina Sifuentes, že Vanilla je nevinný, ale zbylí tři muži dostali deset let vězení. ​​Podle protidrogové jednotky byl však právě Vanilla vůdcem celé skupiny.

9.0 /10

košík

Zhlédnuto: 14 088x Hodnocení: 9.0/10 Komentářů: 28 Kategorie: hnus

Značky: mrtvola , smrt , vražda , gang , cctv , zastřelení , poprava , trest , jížní amerika , ekvádor , zpěvák , kriminálník

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Když zpíval policii a kámoši šli bručet, tak se není čemu divit
Kurva to už tu taky bylo, ne?... 🤔
Aha, to bylo na BG... 🤭
Když osvobodí jednoho a natvrdo pošlou sedět ostatní, tak je to jasnej rozsudek nad tím puštěným. Soudci to měli dobře promyšlený.
a Karel Kahovec je taky zpevak, jeho singl Modrinu Sieg háj
Martin Jakubec je tiež spevák..
to musí být staré páč ho už vyvolával Bruno 😃 https://youtu.be/I_E9so2wgRg?t=56
škoda,že to nebyl Riťmus
Zase tady máte špatný informace - to byli moji hoši, který si našli jednoho z těch čobolskejch debílků, co mi tady dávaj palce dolů a dali mu to, co si zasloužil (resp. to, za co jsem je zaplatil). Tak si davejte bacha, zmrdci!
tady máte od něj nějaký song 😜https://www.youtube.com/watch?v=rog8ou-ZepE
Čím to střílel ten první? To měl pistoli s prodlouženým zásobníkem, nebo co?