Popravy Islámského státu #16

12. února

EGYPT: Kompilace poprav IS na Sinajském poloostrově. Ten býval turistickým centrem, ale už několik let tam z něj ohnisko náboženského extremismu a ozbrojeného boje proti egyptské vládě. Na Sinaji se proto zachytil Islámský stát, respektive část místních teroristů se k němu formálně přijala. Své zázemí tam má i palestinský Hamás nebo libanonský Hizballáh.

4.5 /10

košík

Zhlédnuto: 12 038x Hodnocení: 4.5/10 Komentářů: 40 Kategorie: hnus

Značky: hnus, smrt, vražda, gopro, zastřelení, kompilace, headshot, isis, muslimové, islám, islámský stát, poprava, egypt, náboženství, radikálové

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
spíčenej islám .
Již brzy ve vašem městě... na severu a na zapade to takhle bude vypadat uz brzo. Jsou oblasti, kde si jiz ted muzou delat v podstate co chtej.
Poprava je usmrcení člověka na základě rozsudku soudu. Tohle jsou ubohý vraždy, který si natočili na video pomatený zbabělý kriplové.
Asi najeli na nějakej hrbol nebo co !?
  • Yura
  • 13.02.2018 10:20
Nechcu tyhle opice nejak omlouvat, ale plno lidi i z civilizovane spolecnosti by se asi chovali jako zvirata, kdyby mohli, kdyby jim to proslo, nemuseli za to nest zodpovednost apod.. By jste se asi divili, co by dokazali lidi, ktere si myslite ze znate. O tomhle dobre vyklada Jordan Peterson. Jak lidi jsou mnohem krutejsi a "evil" nez si myslime, protoze nastesti zijeme ve svete ktery ma nejaka pravidla, zakony a tresty, kdyz se nebudou dodrzovat..
Jenže taky říká, že normální člověk to kontroluje (čili je dobrej). Jenže tyhle arabský čmoudi a všechno s větším obsahem pigmentu tuhle sebekontrolu nemá.
A islám, nejďábelštější ideologie, jaká kdy spatřila světlo světa, jim v tom rozhodně nepomáhá...
Kde rika, ze by se lidi kontrolovali, kdyby mohli udelat nejakou prasarnu ktera jim projde, nikdo o ni nebude vedet?? Kdyby treba kazdej chlap vedel, ze muze znasilnit koho chce. Bys videl ten stredovek.. Proste nas drzi na uzde jen system v kterym zijeme. Jakmile by se zhroutil, tak by to bylo presne jako vtech filmech. Musel by sis davat bacha uplne na kazdyho.
jsou to mrdky, ale podívaná super, chtěl bych si to zkusit proti nim .)
jsou to mrdky, ale podívaná super, chtěl bych si to zkusit proti nim .)
Pěkně tam zaneřádili to auto
Kolik jich tam je ,se to vraždí hlava,hlava a furt je s nima problém
ne