Poslední den školy

24. října

ČÍNA: Řidič jedoucí na červenou srazí 12letou školačku, která zraněním podlehla. 

3.8 /10

košík

Zhlédnuto: 13 632x Hodnocení: 3.8/10 Komentářů: 40 Kategorie: video

Značky: video, srážka, smrt, dashcam, cctv, přechod, dítě, čína, červená, asie, školačka

Komentáře

V ČR je toto řešeno přímo zákonem. Tedy auto jedoucí v jednom pruhu má povinnost zastavit před přechodem, jestliže před ním stojí auto v jiném pruhu, bez ohledu na to, jestli vidí chodce nebo ne.
to máš sice pravdu, ale absolutně se to netýká tohohle případu. Tady měl zastavit, protože má červenou.
jojo přechody na 6tipruhovych silnicich 🙂 ... aneb nemame penize na nadchody 🙂
  • Hexa
  • 25.10.2019 10:55
Proč ty dementní děcka přes tu silnici běží? Kterej kretén je to furt učí?
jsou to děcka, dycky se najde nějakej debilni duvod proč běhaj nebo někam spěchaj...ale racionalni to nebude...nas dycky učili přes přechod nikdy zasadně neběhat
Cina jo? Se divim ze neujel, a ze to nebylo ostatnim u prdele
Zrovna včera mi zaflekovalo před čumákem... blbec večer na neosvětleným "skoro" přechodu v černých hadrech... není to jenom otázka dětí, spousta blbců si myslí, že řidič snad vidí i za roh a předvídá kdo mu kam skočí pod kola...
Ale na červenou jel ten pičus, né ta holka...
wtf, co to je na "skoro" přechodu, to jako chybí některé pruhy?
V dalším životě se při přebíhání cesty určitě vždy rozhlédne 🙂
Ano, a proto pořád vtloukám svým tříletým že přes přechod se neběhá ani nejezdí na kole. Ale pořád je třeba si uvědomit že to jsou děti.
U nás také dost děcek běhá přes přechod, ty piče učitelky je to snad učí. Jako dítě se rozhlédne, některé moudřejší i naváže oční kontakt, ale pak po přechodu běží. Běhat po přechodě nebo vběhnout na přechod, zastavit se na přechodě, debatovat nebo jen tak stát u přechodu a nechtít přejít. Vynucovat si přejití za šera, že řidič zastavý. To vše jsou strašné pičoviny chodců, ale řidič si to pak má odskákat.
Hlavně všechny učitelky učí, kde se píše měkké a tvrdé y... ale někdo prostě kurva ten pozor nedává a nedává!
stejný nešvar jako u nás. když stojí auto před přechodem tak k tomu má asi důvod a nemůžu letět kolem něj jak idiot co je na tom těžkého to konečně pochopit?
Jo toto se stává pořád. Asi je to chyták. Ten v tom jedoucím totiž nevidí přes to stojící vozidlo, žádného člověka a tak předpokládá..... chybně.....a pokud je chodec debil a leze a leze tak je neštěstí hotové...
Asi nejezdíš třeba po Praze, co? Auta stojí a zastavují všude, takže se nedivím když v tu chvíli řidič neví, jesli auto zastavuje kvůli přechodu, nebo mu jen vypadl mobil z pazoury, čeká na někoho nebo někoho vysazuje.
Ano, a proto pořád vtloukám svým tříletým že přes přechod se neběhá ani nejezdí na kole. Ale pořád je třeba si uvědomit že to jsou děti.
Jak si vaši hloupí přátelé vydělávají peníze?! ŠOK