Poslední živý přenos před smrtí

04. dubna

1. duben 2023, Quevedo, Ekvádor: 4 mladí lidé jeli ve čtyřdvéřovém pickupu a podle videozáznamu pořízeného a živě vysílaného na sociálních sítích byli v dobré náladě a vše bylo v pořádku, tedy až do chvíle, kdy se o několik minut později dodávka čelně srazila s nákladním vozidlem na silnici mezi El Empalme a Quevedo. 3 lidé z pickupu, Stefanía Cedeño, Solangie Malliquinga a Kevin Reyes, na místě zemřeli. 4. osoba (jméno nebylo zveřejněno) byla se zraněním převezena do nemocnice.

6.3 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 10 086x Hodnocení: 6.3/10 Komentářů: 9 Kategorie: nehody

Značky: nehoda , smrt , dopravní nehoda , pickup , živý přenos , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
https://www.kaotic.com/video/b6804bbb_20230403092816_t toto sem davaj ty kokotko,ked uz kopirujes z inej stranky,tebe vyhovuju iba teple nacisticke rite ukrofasistice ,ze ? Bandera party ty deges ?
https://www.youtube.com/watch?v=5D8627mUEqM&ab_channel=TribunTimur tu mas ty deges kolaborantsky cesky pepik ako kapu ukrosi,ty posuk dosrany,sa spamataj ! A nejeb sem tych fasistov ty buzik !
nudíte se kupte si medvídka mývala!
Video končí úsměvem a palec nahoru, takže asi dobrý.
za 5 minut u Tesca 🚗🏥
Ale ekvádorského.
Latino klasika, hlavně zábava, mrdat na všechno, maňana a k tomu pověstná nulová tuhost kastlí vozidel, pikapů speciálně, v J.Americe.
el Tesco
Taky bych to jebl pod vlak nebo do kamionu, pokud bych měl poslouchat takovou sračku v rádiu a ještě ze zadního sedadla.