Poučení agresora z posilovny

06. května

Muž byl vyveden z tělocvičny za neuctivé chování k ženě a za své chování byl poučen. Doporučujeme zapnout zvuk.

6.7 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 363x Hodnocení: 6.7/10 Komentářů: 18 Kategorie: fightclub

Značky: ulice , agrese , agresivita , agresor , odplata , černoch , poučení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Za neuctivé 😃 .. kdyby jste viděli, jak se ty špíny oblékají a natřásají ve fitku 😃 .. ty už tam pomalu ani nechodí cvičit 😃 ty nemají žádnou k úctu k okolí ani k sobě 😃
ho chcel zbit ci pojebat do riti?
Silnější pes mrdá.
Pěkně se posral ten dement košík😂
Porazeny zcela nezvladl poulicni fight,nedbal na znaky hrozici agrese potetovance,bojovy postoj,stal u nej moc blizko,vcas mu jednu zakerne nevypalil pesti,kdyz ho mel na sobe,nesnazil se ho zbavit,nakonec se srabacky vzdal.Proste si na budku zaslouzil uz jen kvuli pasivite.
zvykejte si na novou Češtinu, zmrdi
Asi vytáhnu teleskop sračko...
Odkud?
zbytečně tam ztrácí čas s nabušencema a kámoš mu zatím vybere všechny dobroty z konťasu 😟
žena celý incident viděla a vzrušilo jí to tak že se později s mužem co se jí zastal vyšukala ale ten muž to nedělal kvůli šukačce holky mu lezou do postele sami a měl jen pár hodin po sexu s jinou náhodnou ženou měl jen prostě dobrou náladu a nechtěl mu ublížit se později podařilo zjistit
Nějaký interpunkční znamínka taky umíš?
Umí jenom interrupční znaménka.
Je to tak za vším hledej sobeckost a důvod k přežití.. jsme je stroje na přežití.. jinak by tu nikdo z nás nebyl. Když půjdeš k jádru toho co je vlastně definicí dobra a zla. Tak se zase ukáže jen sobeckost. Lidé chodí do kostela aby spatřili pána ne aby šli po smrti do prdele. Jdou za lepším a jsou lepší 😃 Nacisté jsou lepší než ostatní a křestánci jezdili celou hostorii po světě a futrovali do nevěřících tu svatozář jménem víra. Jen se jakžtakž zapomelo že u toho zabírají země a kradou suroviny ale to jim dal vlastně bůh skrze ty neznabohy 😃 lidi jsou strašná zbytečná verbež.
spíš by mě zajímalo co si myslíš o vesmíru, je nepředstavitelně veliký
Hele jasně, že máš drogy pod kontrolou, ale trochu sniž dávku. Tohle už je moc.
O vesmíru toho moc nevím ale jsem podobného názoru jako Elon Musk že realita je pravděpodobně simulace. Je to vlastně fraktál opakující se a nebo hologram. Tyhle dvě teorie hologram a fraktál jsou často citované vědci v oblasti kvantové fyziky nebo mechaniky. Rozhodně nevěřím v astologii a nebo vykládání karet. Z filmů se mi líbí matrix pokud se bavíme o ralitě. Samozřejmě to musíme brát s nadsázkou. Hele třeba houbičky jsou prý na tohle super ale nikdy jsem je ze strachu neměl a ani to neplánuji.
A co tam ten skřet cvičil,honěnou?
Oceňuju fér přístup ze strany umravňovatele.