Pracovní nehoda #260

25. května

30. leden 2023, Izrael: Izraelský dělník ukončil svou směnu o něco dříve v důsledku kolapsu jednoho z pracovních strojů.

8.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 423x Hodnocení: 8.0/10 Komentářů: 19 Kategorie: nehody

Značky: nehoda , pracovní nehoda , práce , dělník , stroj , pracovník , kolaps ,

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Takovou podřadnou práci by žádnej žid nedělal. Na to tam mají palestinské Araby. Paradoxně většina z nich seká latinu a prachy od židů jsou jim dobrý. Doma si nevydělaj ani na suchý z nosu. Nebejt pár militantních magorů, žili by si tam celkem dobře. Všichni okolní Arabové je sice podporují, ale je to spíše ve stylu dejte jim co chtějí, peníze, zbraně, jen ať zůstanou kde jsou a nechtějí emigrovat k nám!!! Jsou to takoví arabští cikáni. Nikdo je nechce ...
...jen opravím,nebo spíš doplním.asi to byl Arab,jak říkáš,ale byl z území státu Izrael,takzvaný izraelský Arab,trvale žijící v Izraeli,takže doma je v Izraeli,rozhodně ne v Gaze nebo Palestině,ty mají od roku 2000 zákaz vstupu do Izrele i za prací! Viz: https://www.czech.wiki/wiki/Izrael%C5%A1t%C3%AD_Arabov%C3%A9
Palestinci ze Západního břehu běžně pracují v Izraeli. Jenom jsou tam zdi a kontroly (něco jako celnice) a dělníci musí mít pracovní povolení.
To není tak jednoduchý,po druhé intifádě už o ně takový zájem není...
Však je to jasné, my máme Chcimírovce, Rajcholce a podobné píčuse, co si sice vydělají peníz, pokud nesmrdí na pracáku, ale chtěli by, až jim bude někdo měnit chlopeň, ten felčar měl stejnó motivaci, tedy prachy, jako oni, když osekávaj cihle. Takže v jinjangu, jsou tyto vlastenečtí přizdisráči na úrovni Muhameda Jemitouprdele a jsou stejní opičáci jako ti ekonomičtí migranti. A v rámci svého parazitického pudu sebevlastenectví.... no domyslete si to sami, já už ty kritcké slohy po těch pivech mám u prdele.

Zobrazit celou diskuzi