Pracovní nehoda #276 - Nezvratný osud

09. září

28. srpen 2023, Yunohara, Nogata, Japonsko: 60letý státní zaměstnanec řídící dopravu zahynul kvůli nepozornosti 63letého řidiče kamionu Fumio Yanagiho, zaměstnance společnosti Fukutsu který přepravoval automobily. Yanagi přehlédl skupinu pracovníků, kteří se starali o řízení dopravy na silnici a narazil do nich i do jejich vozidla. Yanagi byl zatčen a bude vyšetřován pro podezření ze způsobení smrti z nedbalosti.

7.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 7 891x Hodnocení: 7.4/10 Komentářů: 7 Kategorie: nehody

Značky: auto , smrt , dopravní nehoda , kamión , pracovní nehoda , práce , řidič , silnice , přimáčknutí , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Nezvratnej debil a ne osud ...
Tohle nikdy nepochopím,jako u nás. Jedeš po dálnici a před sebou v dáli vidím postavy ve žlutém. . . tak to ASI kurva nebude auto ale lidi a něco se děje. A co udělá většina dementu? Napálí to do nich.
Měl by změnit vlaječku na červenou.
Ten s vlajkou ho sel ceknout a uz ho jen odmavnul.
Nezvratný osud - nezabil ho ten náraz, ale zubatá po něm hodila auto.
Za jeho smrt ve skutečnosti mohla vesta, která se mu zasekla o korbu v 0:09 a tak nemohl uskočit.
Hovno, no jooo...