Přejetý autobusem #7

03. února

31. leden 2023, Osasco, São Paulo, Brazílie: Bezpečnostní kamery zaznamenaly okamžik, kdy 31letá žena přebíhala přes přechod pro chodce a byla sražena a následně vlečena několik desítek metrů autobusem, jehož řidič ženu před autobusem neviděl. Společnost SPTrans, která autobusy provozuje, řidiči pozastavila činnost a předtím, než může být znovu přijat do práce, musí se podrobit psychologickému vyšetření, vyšetření fyzického a duševního zdraví a absolvovat kurz bezpečné jízdy. Policie vyšetřuje míru zavinění řidiče na nehodě.

5.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 5 782x Hodnocení: 5.6/10 Komentářů: 8 Kategorie: nehody

Značky: smrt , dopravní nehoda , cctv , chodec , přechod , přejetí , autobus , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • Věc
  • 05.02.2023 17:42
Fuj takovej kus hovna
Kurvaaaa, udělejte něco s tím přihlašováním dopiče už... Otevřu NDR, přihlásím se (i když tam mám samosebou "zapamatovat") otevřu další záložky s novýma videama a jen to první, max druhý je přihlášený (na chvíli), pak spadne i to základní, kde jsem se ručně přihlásil...
Tohle vážně nepochopím. Tak ta blbka tupá mu tam takhle nesmyslně vběhne, a řidiče kvůli ní pak otravujou s psycholigickým vyšetřením. To je moc. Chudák řidič.
  • NS
  • 03.02.2023 17:36
LOOOL přitom stačilo 4 vteřiny počkat 😆 jooo některé slepice sou extra vylízané...sou to něčí mrdnuté mámy a manželky 😆👍
Možná kdyby neměla 20kg nadváhy, tak by to i přežila. Rychleji by běžela a i kdyby ji bus přibral, tak by ji možná nesmýkal desítky metrů.
  • Okay
  • 03.02.2023 14:50
Ve finale tu nadvahu urcite nemela.
Kdyby neměla takovou nadváhu, tak je z ní nanejvíš méně sraček na silnici.
A kdyby měla o 20 kilo více, tak by neběžela vůbec a taky by se ji nic nestalo