Přejetý cyklista #2

06. listopadu

4. Listopad 2022, Čína: Řidič míchačky přehlédl cyklistu a přejel ho.

4.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 443x Hodnocení: 4.8/10 Komentářů: 10 Kategorie: nehody

Značky: smrt , přejetí , cyklista , míchačka , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Sršáne, proč sem nedáváš rovnou ty videa z toho hruhýho projektu? Tam máš věci, co by se daly líp komentovat, než pořád dokola přejetej, upálenej, vystřelenej mozek. A proč to propojuješ? Nech "Soft NDR" pro děti a starce, ale sem dávej klidně stejný videa. Na Musisvidět budeš za hodnýho a spořádanýho kluka, nakrmí tě korporát, dáš si reklamu do Mateřídoušky, a tady to zůstane, jak jsou lidi zvyklý. Proč to nejde?
1. Kdysi jsem tady dával hodně normálních videí jako na MusíšVidět, ale komunitě se to moc nelíbilo 😉 2. Propojení je nutné kvůli návštěvnosti, takový videoweb se buduje roky od nuly, aby měl nějakou návštěvnost a já bych nebyl schopen dotovat NDR několik let ze svého, takže musí být propojen 😉
No jo, tak do toho já nevidím. Alespoň věřím, že děláš, co musíš.
Boty jsem neviděl, ale typuju to na smrťáček.
jděte do píči s těma měnícíma se videama. Tragédov.
tak snad už jel po prázdnu..to nechceš čekat na pecky s plnou míchačkou betonu 🤣🤣
Tupí pingpongové, všichni na všechno serou, motají se tam nezdařbůh, viz ti na skůtrech, z chodníku na přechod a z něj doprostřed křižovatky nejkratší cestou, prostě vypatlanci.
Tady je blbě všechno: náklaďák ve městě, cyklista/ka v rušném městském provoze, oboustranná nepozornost. Jinak sranda, jak to paní hned otočila, když viděla, jak dopadla kolegyně před ní. 🙂
jasně, mohli ten beton na místo dopravit vrtulníkem
Oprava: Cyklista přehlédl řidiče míchačky, ale to už je jedno.