Přeprava zásilek s DPD

19. května

Huizen, Nizozemsko: Mnoho příjemců bude pravděpodobně nespokojeno s obsahem svých zásilek...

 

Jaké máte vy zkušenosti s přepravními společnostmi?

2.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 13 758x Hodnocení: 2.6/10 Komentářů: 36 Kategorie: video

Značky: nizozemsko , holandsko , přeprava , wtf , zásilka , doručování , dpd , doručovací služba

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Pak se ty černý držky diví, že nemaj práci...ani balík nejsou schopný doručit v pohodě...nejradši by jen seděli na prdeli aby je někdo živil...svoloč...
U všech kurýrních či přepravních společností je to stejné, špatně placení lhostejní zpruzení vystresovaní zaměstnanci pod tlakem. Českou poštu nevyjímaje, kolikrát už bylo natočeno někým nebo z kamer, jak s balíky zaměstnanci zachází.
Jednou jsem poslal lahev TNT a zásilka se ztratila.
vybuchla
Dělal jsem v jedné nejmenované zásilkovce ( GLS) a tam to bylo na denním pořádku- balíky létaly vzduchem nebo se kopali po zemi...už je to sice 1o let ale řekl bych,že to dnes nebude o moc lepší...
Od nás většinou chodí kovové díly. Některé třeba 10 kg/ks špičaté a dost ostré... Už vidím jak to té krabice nějaký čurák s rozběhem kopne 😆
vsak je to poistene, prvorade je, aby to bolo na cas, crepy sa riesia potom
Robíš prieskum spokojnosti či čo
Negr vole
makal na tom jak černej!
Ano, úporně, s agresí, bez mozku a s lhostejností.
cerny humor ja rad ...
dpd najhorsia prepravna spolocnost a najhorsi kuriery, v skladoch kopu do balikov, hadzu ich na zem a vsetko tam lieta hore dole, uolny chaos, neodporucam!!!
Všude je to napiču.. já dělá v Geisu a přísahám že to co jsme zažil je srovnatelný s nucenýma pracema někde ve věznici .. drtivá většina lidí by nevěřila co se může dít v Český republice.
A to víš jak ty píčo? 😃 V DPD jsem dělal a mají tam všechno pod kamerama. Kurýři dostávbají flastr 500, když hodí s balíkem. Tak drž píču. Podle mě jsi jen nějaká píča, co nasrala kurýra z DPD a tak tě vyfakoval a máš po píči.
pracoval som v dpd takze viem o com pisem - najhorsia prepravna/kur(v)ierska spolocnost, baliky hadzu kade tade, vsetko to tam lieta vzduchom a proste jeden velky bordel tak drz picu ty picko cesky ked picu vies o tom
Tak možná že se liší sklad od skladu že ..
Jestli dostávaji flastr, tak jsou to kokoti. Žádná firma ti podle zákona nemůže dát flastr, maximálně když s tím sám souhlasíš.
Tak čoboláci to mají vždycyk o hovně, v čr to tak nefunguje. A ty jsi čobolák, takže se není čemu divit.
Ty o tom víš taky píču. Nepracují tam jako zaměstnanci, ale jako dohodáři a mají zasmluvněný jen základ cca 10 tis a ostatní dostávají na ruku. Napřed si něco zjisti, než budeš mlet hovna, ty hovno.
co si o tom myslite vy? napiste mi do komentaru
mrdko vlastizradna 🙂
neeee len stojím na strane dobra
To jo, to říkali i kolaboranti s Hitlerem... do piči s Ruskem
prosimte neumis dat dve vety k sobe tak co ty vis o dobru a zlu 😃
jasné pane mudrlante
no to bych rek pico. priste zpytuj svedomi rovnou a neblej to prvni sem
ale ja si môžem robiť čo ja chcem, nie čo chces ty