Prymula po fotbale

22. února

"Já dodržuju pravidla, víte?"

7.8 /10

košík

Zhlédnuto: 20 652x Hodnocení: 7.8/10 Komentářů: 114 Kategorie: video

Značky: video, politik, česká republika, zmrd, fotbal, praha, politika, evropa, slavia praha, epidemie, koronavirus

Komentáře

Všichni jsou si rovni, někdo je rovnější.
Kurva, vždycky když potřebují prodloužit nouzový stav, tak roste počet nakažených a trhají rekordy. Ať jsou doprdele Blbiš, Al Hamajda, Blatník, jsou to ulhanci.
Kámo, jestli jsi to auto fakt zakopal, tak teď už je z toho hromada zrezavělýho šrotu včetně RZetky a z těch papírových peněz jestli nebyly v sáčku, bude kostka plísně.
Já už ty kokoty okolo Blbiše nesnáším
Ještě doplním. Není problém zmrda vyvrhnout.Problém je,že z něj násdledně media udělaj hrdinu a ti co mu teď nadávaj pro něj budou plakat. Dobře zdokunentováno je to v knihách o starém Římu.
SLOVAN!!! Mate to tam pekne dojebane v Cechach... Ale stale slabota oproti nam 🙂 🙂 🙂 .... Ak by ste niekte, niekto zbadali väčšieho KOKOTA ako je Matovič tak dajde vediet please 🙂
Pozri sa do zrkadla
Guma, co po tom chcete, ty jeho reakce jsou vážně zoufalý, vyjadřování jak nějakej strejc, fakt pičus...
Prymuladona
je to kokot jak ten,co ho dělal...
Proč už jen od tónu hlasu naprostej zhovadilec co si myslí že je něco spešl. Škoda že mu ten borec nedal přes držku, ve stoje bych mu zatleskal 😃
meli mu dat biti ... cumakovi slavistickymu .. at si jde kam chce, klidne bez rousky a pro me za me at mu treba ptak visi z kalhot .. ale na slavii ?? kam pujde priste ? na sraz pedofilu ? nebo na sraz priznivcu SS ?