Reklama na prodej ojeté Hondy

14. listopadu

USA: Max Lanman vytvořil reklamu, aby pomohl své snoubence Carrie Hollenbeck s prodejem její Hondy Accord z roku 1996. Vůz má najeto 141.095 mil a jeho hodnota je podle odborníků asi 1 500 dolarů. Carrie jej nabízela 5 600 dolarů. Když ale video dosáhlo virálního úspěchu (přes 4 mil. zhlédnutí), vyšplhala se nabídka na aukčním serveru eBay na 150 000 dolarů. Krátce poté společnost eBay stornovala její inzerát kvůli "neobvyklé nabídkové ceně". Zaměstnanec z oddělení podvodů, který nevěděl o reklamě a celém příběhu za tím, nemohl uvěřit, že se za 21let starou Hondu nabízí taková suma. Pár z Los Angeles tedy udělal nový inzerát a eBay opět jejich nabídku stáhl ve chvíli, kdy se již podruhé v aukci dostali nad 150 000 dolarů.

7.1 /10

košík

Zhlédnuto: 7 773x Hodnocení: 7.1/10 Komentářů: 44 Kategorie: video

Značky: video, auto, usa, reklama, prodej, los angeles, honda, ebay

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Ku*va tak tohle mě hrozně rozbilo 😄 😄 😄
je vidět že amíci milujou příběhy. jak nemáš příběh máš hovno. jak k hovnu vymyslíš příběh, nakřupeš na tom škváru jako prase...
Dojemný příběh. Chamtivá svině chce skoro 4x víc něž je cena auta. Ten zarostlej vágus se má v životě s ní teda na co těšit. Beztak v tom autě mrdali bezdomovci.
viš co verbal? jdi do prdele.
??? Šprechen zí kokot?
no vono to tak bejvá v životě se všim.. čim víc se snažíš, tim víc se všecko posere
hrozná sračka
lidi na svete sou fakt posrany kreteni, absurdistan, za chvilku budem hnojit limonadou..
Takže asi tak: kufr mám umaštěný od šminek, sedačky pochcané od kočky, párkrát sem tam rozlila kafe 😄 a podvozek dostával zabrat v serpentinách, kterýma sem jezdila do práce. No nekup to!
Je to auto má reklamu, koupím si to za dva miliony to auto, i když nemá žádnou cenu 😄 😄 😄 debilové
Doufám, že mu ho aspoň vyhulila když už se s tím tak nadřel.
kurvy rozežrané americké