Řidič vyhazuje matku s dítětem v kočárku z autobusu

01. února

30. leden 2023, Praha, Česká republika: Řidič autobusu neumožnil přepravu jedné ze dvou matek s dítětem v kočárku z důvodu porušení přepravních podmínek, které předepisují přepravu pouze jednoho kočárku, resp. výjimky z pohledu řidiče, kterou řidič autobusu nepovolil. Během konfliktu mezi řidičem autobusu a matkami s dětmi byla přivolána policie. 

 

Názor na situaci a chování matky a řidiče napište do komentářů.

8.5 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 15 451x Hodnocení: 8.5/10 Komentářů: 173 Kategorie: video

Značky: pov , policie , konflikt , žena , agrese , matka , agresivita , děti , praha , autobus , agresor

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Řidič autobusu kokot, na tom není vcelku nic zvláštního, píča s děckem, taky standard, ale zřejmě vcelku inteligentní fízl navíc se snažící situaci rozumně vyřešit, kurva, to je něco jako yeti, každej o tom mluví, ale nikdo to ještě v životě neviděl.
Inteligentní fízl? Mě přijde že trpí formou retardace. Chápu že mají školení aby mluvili klidným hlasem a asertivně, ale to je taky někdy na ránu, protože rozrušený člověk, který cítí křivdu tak poslední co potřebuje jsou tyhle kecy co tam zkoušel policajt. Proč kurva nešli za řidičem a nežádali vzhledem k okolnostem aby udělil výjimku? Byli tam tři, tak jeden ho už mohl řešit, ale ne, jeden retard mluví, a ti další dva pravděpodobně více retardovaní čumí okolo.
Chápu, že negramot jako ty nechápe, že oni musí jet podle nějakých postupů a na tyhle otázky se musí zeptat, aby nebyl za nic popotahovanej. A proč by jako měli žebrat u řidiče? Přepraví řád je danej a nazdar. Protože nějaká hysterická píča si myslí, že se z ní každej posere, tak se ji bude dál a dál ustupovat, než ji dát tuhle lekci, mrdce?
V ČR si všichni myslí, že když se řekně výjimka, tak je automatické, že jí každý dostane, ale to pak jaksi ztrácí ten smysl.
Jsem hluboce zklamaná, úplně vymaštěná, hysterická pí*a, bez špetky pokory a sebereflexe, ale jelikož jsem maminka s kočárkem, tak se mě musí policie zastat. To je nálož 😧
není problém mít 6 kočárků, ale člověk podle toho musí řídit, tu výjimku ji nedal jenom proto, protože je to čůrák a další banda podobných, možná i větších čůráků se ho zastává, nic překvapivého v dnešní době.
Bože ty jsi debílek. Zastáváš se nějaký uječený píči, že je to tvoje stará vid? Dávno bych jí vykopal sobeckou lůzu, který je jedno že lidi chtějí jet, hlavně že ona matka, se chce vést proti řádu. A drž už hubu ty hlupáku, otravuješ tu pod každým komentem. Řidič se rozhodl správně, tyhle maminy by mělí mít zákaz do MHD a sebrat i občanku, když nechápe znění jednoduchého textu, plus pokuta za zdržení linka a nafackovat za zdržování PČR.
důvod neudělí výjimky mi napíšeš ty chytrá píčo? 🤣 ne viď, žádný překvapení 🤣 ano, řidič totální čůrák, nebyl si to náhodou ty? 🤮
Chytrá píča je tvoje máma. Já bych uječený hysterce taky žádnou výjimku nedal. Důvod, je to blbá kunda a půjde pěšky. Nikde není psáno, že se musí cokoliv zdůvodnovat. Tak si vyliž prdel ty hloupý netáhlo.
Chápu, že pro píčuse tvého kalibru je to mimo chápání, několik kočárků se běžně převáží, kdyby byl ten vůz plnej lidí tak ok, ale kurva byl prázdný, a řidič může dle svého uvážení udělat výjimku. Pokud se budem chovat podle toho co nějaká píča hodí na papír a né podle rozumu a lidskosti, tak to je cesta do sraček.
meleš hovna a víš to.. pro tebe smutný, pro mně vylepšený den, diky ti mrdko z ryby. 😆😆
jahaha je vidět že děláš někde nějakou přidržtašku nebo lízače prdelí. Já mám práci, kde se musí dodržovat striktně předpisy, tam se v životě takový hovno jako ty ani nepodívá, a proto bych tebe i tu tvojí blbou píču vykopal prdelí napřed. Typuji že je ti tak 13 a myslíš si jak si chytrej, takový debílky mám nejraději. Braníčka v lednici máš? Ortel puštěnej? 😄
pokračuj, asi se ti líbí přidávat další a další sračky, nemám s tím problém. 😆😆

Zobrazit celou diskuzi