Rouškospor v lékárně

25. srpna

ČR: Zdravá slečna bez roušky v pražském Maxovi.

2.4 /10

košík

Zhlédnuto: 30 251x Hodnocení: 2.4/10 Komentářů: 382 Kategorie: video

Značky: video, česká republika, zaměstnanec, praha, léky, češka, lékárna, evropa, pracovník, epidemie, koronavirus, rouška

Komentáře

Nevyprcaná kunda je to. Jednou je dán zákaz vstupu bez roušky, tak to kurva respektuju, i kdyby žádná korona nebo jiná sračka nebyla. A jak tam zakašlala, tak bych ji drapnul a za culik a vyhodil ji ze dveří. Btw zdravá v lékarně, hezkej oxymoron.
na co si všichni hrají? byl sem několikrat v obchodech kde se hadali předemnou zakazník s pokladníkem kvuli rouškam, ani jeden to nechce, ale ten co je za pokladnou ma nařízeno od šefa že prostě nesmí obsloužit nikoho bez roušky, a že za to dostane flastr jako debil a řvaní, tak to do píči vy dementi pochopte že roušky mame u piči všichni ale kdo ted chce v krizi přijít o práci?!
jako sorry do piči ani ja nejsem za rouška, a všechno tohle divadlo kolem mě taky sere, ale když je nařízení, že uvnitř musíte mít rouško, a píča přijde a bude pičovat, co si o sobě myslí? nebo kdokoliv ostatní? uvědomujete si třeba že i ten capek za pultem na taky nervy na rouška a nechce to mít na hubě, ale prostě musí dodržovat pravidla v práci?
Normální provokatérka, chce být jen zajímavá, nic víc ... klasika v dnešní době
nasrat na roušky
svine odmita si vzit rousku a jeste je drza
Cholera je tu taky pořád a chlor ve vodě tedy bude furt.
"Já jsem zdravý člověk..." a jde si pro léky 😃
Pica
To bych nevěřil, kolik je tu najednou moralistů.. To chcete do konce života řešit roušky, nebo snad věříte, že ten virus najednou zmizí? Asi hovno , prostě tady bude a my s ním.