Rovnoprávnost

02. března

Oak Cliff, Dallas, Texas, USA: Slovní roztržka mezi mužem a ženou v obchodě 7-Eleven se změnila ve fyzickou poté, co žena muži znenadání sundala brýle. Obě osoby se pustily do ostré výměny názorů, po které muž následně udeřil ženu do hlavy skenerem na zboží.

5.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 977x Hodnocení: 5.8/10 Komentářů: 9 Kategorie: fightclub

Značky: žena , agrese , obchod , agresivita , agresor , násilí , rovnoprávnost

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Jakože nechápu proč ty negryně v Amerikánu mají potřebu provokovat konflikty a napadat ostatní a pak ty píče nejvíc řvou, že jim někdo něco udělal, opičák byl ještě hodně v klidu a nechal ji tak, většina by ji tam dupala po hlavě, štětce 😃
pičo červený boty. Upálit.
  • Ter
  • 02.03.2023 19:29
Kdyby to byl běloch tak by to bol jasný sexistický patriarchát. Když je to nigga tak to musí být rasizmus. Měl jej dát rovnoprávně háka na bradu...
  • Sert
  • 02.03.2023 11:55
Měl jí vypnout
Pokud nechceš mít problém s opicemi, tak mezi ně nechoď, jednoduché řešení. A pokud si tupá píča, která se chová jako chlap, tak dostaň jako chlap.. také jednoduché.
Původně jsem si myslel, že to je běloška (což je jediná normální a akceptovatelné rasa na planetě), ale podle prdele, křivých nohou a ksichtu to vypadá naplaveninu z východu (můj tip je Slovensko), ale na slovenskou cikorku to zase umí mluvit relativně anglicky. Tipuji to na nějakou maďarsko-slovensko-baníkpíčo směsku, která tam pláchla tak v 90. letech.
To bude spíš jihoamérická směsice.
ty ses velky geroj
Správnej chlap