Ruské ponaučení

09. března

Rusko: Sbírka "nejlepších" ruských odplat za nejrůznější činy.

4.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 528x Hodnocení: 4.0/10 Komentářů: 27 Kategorie: video

Značky: brutalita , ženy , odplata , bití , ponaučení , mlácení

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Heimrdal, Black, NS, bufalodebil, Titanius Ocelchuj... úplně je tam vidím. Degeneráti 🙂
Výjimečně musím souhlasit. Dostat se do rukou ukrajinským náckům, určitě bych se se zlou potázal. Ale to konečně ty taky, tak si svoje představy můžeš klidně o něco rozšířit...
Jasně, Rusko dobylo východní část Bachmutu a ukrajinské úspěchy na bitevním poli veškeré žádné. Košík dělal úplně to samé při konfliktu s ISIS v Sýrii. Vládní vojska dávala kozomrdů na frak, ale on sem pořád dával videa, jak teroristi popravujou vládní vojáky. Inu, jednou zaprodaný svině, pořád zaprodaný svině...
Trochu přesněji: Rusko dobylo východní část Bachmutu po jednom roce bojů v třídenní vojenské operaci. Skvělý úspěch, vyznamenáno bude všech 7 přeživších okupantů.
Tak nebo tak, my jsme to Rusakum natreli. Uplne klidne budeme kupovat drahy zapadni plyn plny siricitanu, drahou ropu, hlinik, med, zelezo, i ty blby slunecnice. Protoze my na to proste mame. A budeme se chechtat, jak Rusak jezdi v tech svych Zigulech, zatimco my budeme planovat elektroauta. Rusak bude topit drivim, kdezto my mu to nandame a budeme topit elektrinou, kterou si koupime kvalitni na Lipske burze. At se Rusak posere!
Zajímalo by mne, zda máš doma na stěně Puťku???
Odpověděl jsi ne zrovna k věci. Ale to určitě nebylo ve tvém milovsném rusku. Ty máš naděláno i z toho tam do rusského mitu týden jet a tady jen blbě tlacháš. Ale jo posluž si, od toho to tady je.

Zobrazit celou diskuzi