Rvačka během živého vysílání podcastu

30. listopadu

Během rozhovoru v podcastu No Jumper se mezi hostujícím rapperem Almighty Suspecta a Lil Kelpym strhla hádka kvůli oblečení. Po značném množství vzájemných urážek vyvolal Suspect rvačku poté, co plivl Kelpymu do obličeje a dal mu pěstí.

6.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 079x Hodnocení: 6.2/10 Komentářů: 17 Kategorie: fightclub

Značky: fight , souboj , pěst , rapper , přímý přenos , plivání , rvačka , podcast

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vysvětlí mi prosím někdo proč spousta lidí nosí kalhoty "na půl žerdi" a někteří tak, že jim čumí celá prdel? To jako chtěj všem ukázat, že nemaj na trenkách/slipech hnědou čárku nebo co?
Já to to vysvětlím. Tahle praktika gatí na půl žerdi, se používá v Jihoamerických věznicíc,h jako signál, že jejich nositel je připraven tu svou hnusnou, tady negerskou prdel, nabídnout jinýmu vězni k ošukání. Ty gatě v tom studiu slejzaly více přítomným debílkům. A u nás to některými jedinci bylo převzato jako největší modní hit. Většinou to nosí taky divný buzny.
Ještě mě napadá, že se tím ukazuje, že borec je tak hustej, že nepotřebuje chodit, pracovat, pospíchat, utíkat, je to prostě něco jako dlouhý nehty, aby bylo jasné, že slepice nemusí nic dělat, jenom odřídit bávo do fitka a zpátky.
Super, díky za vysvětlení, řeknu to synovi, aby věděl, že to není jen "móda raperů" 😃

Zobrazit celou diskuzi