Sanitka vs. SUV

03. července

Kazachstán: Srážka sanitního vozu s SUV na křižovatce ve městě Satpajev.

7.8 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 10 631x Hodnocení: 7.8/10 Komentářů: 20 Kategorie: video

Značky: video, srážka, doprava, dashcam, suv, crash, křižovatka, nepozornost, město

Komentáře

Sanitka jede rychle, jako by jela k případu. Ovšem nebliká a pravděpodobně ani nehouká, takže je normálním účastníkem silničního provozu. Tím pádem je vina na její straně.
I kdyby blikala nebo houkala, tak tento průjezd by nikdo svéprávný neriskoval.
Sanitne vozidlo ktoré ide k výjazdu musí mať podľa zákona zapnuté všetky dostupné zvláštne zvukové a svetelné zariadenie ktoré jej umožňujú plynule prejsť križovatkou avšak vodič ambulancie aj napriek tomu musí vždy zastaviť na hranici križovatky a presvedčiť sa či je takýto prejazd bezpečný. Ak tak neurobí aj v prípade použitia VZV mu môže byť priznaná vína.
co to tady kurva žvachláš. nerozumim tomu ani slovo... bud piš česky, nebo si svoje příběhy o prcání análního otvoru berana piš jinde
"podle zákona" ... lžeš. Nic takového v zákoně není a právě sis to vymyslel. Vozidlu s právem přednostní jízdy stačí pustit majáky. Určitě nemusí pouštět sirény a další píčoviny. To by to vypadalo, kdyby ve dne v noci houkala každá projíždějící sanitka... Takovejch hlářů jako si ty tady je až zbytečně moc.
Snad jednou dementovi jako ty dojde, že stejný zákony jako jsou v čr neplatí všude po světě.
Jenomže ten jeho zákon si vymyslel. V ČR žádnej takovej zákon neexistuje a nevím o žádným jiným státě na světě, kde by ta jeho teorie fungovala.
To je klidně možný. Ale ani "pilot" SUV zjevně nebyl plně při smyslech. A přitom jen stačilo sundat sandál z plynu aby se vozidla plynule minula. Ale to néééé, já mám přednost a tak jedu.

Zobrazit celou diskuzi