Šašek z WHO

05. dubna

Kanadský epidemiolog a ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Dr. Bruce Aylward při rozhovoru s hongkongskou televizí dělal, že nerozumí otázce novinářky Yvonne Tong ohledně Tchaj-wanu. Právě z Tchaj-wanu vyšlo 31.12.2019 první varování, že hrozí nebezpečné rozšíření epidemie, ale WHO nepovažuje Tchaj-wan za členský stát a tak varování přehlížela. Působení Tchaj-wanu v mezinárodních organizacích včetně institucí OSN blokuje Čína. Novinářka se ho zeptala, jestli WHO uváží členství Tchaj-wanu, na což Aylward "po hodině" odpověděl, že otázku neslyšel. Yvonne chtěla otázku zopakovat, ale doktor řekl, že je to v pořádku a ať přejde na další dotaz. Yvonne pokračovala ohledně situace Tchaj-wanu, ale v tom se doktor vypnul. Po opětovném navázání spojení Yvonne chtěla vyjádření ohledně toho, jak se Tchaj-wanu daří v boji s koronavirem. Doktorova odpověď zněla: "Už jsme mluvili o Číně, a když se podíváte na různé oblasti Číny, udělali opravdu dobrou práci." 

Poté poděkoval za pozvání a popřál Hongkongu hodně štěstí v bitvě.

5.3 /10

košík

Zhlédnuto: 32 329x Hodnocení: 5.3/10 Komentářů: 109 Kategorie: video

Značky: kanada , interview , rozhovor , zmrd , trapas , politika , čína , tchaj-wan , asie , wtf , ostuda , hongkong , doktor , reportérka , novinář , ředitel , epidemie , koronavirus

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
A položímeli si otázku k čemu nám je WHO která jen spíš ve svém smyslu jen definuje průběh děje a přitom nic nečiní nic nekoná nedává žádná pravidla zkrátka zhola nic?K čemu jsou takový darmožrouti?Nakonec si to každý stát koriguje sám a dokonce si někteří koordinují situaci sami.
Nebýt WHO, tak to tady už dávno pochcípalo na Ebolu, Sarra, MERS, AIDS a další nemoci. Když vůbec nevíš jak WHO funguje a co má v gesci, tak neMUDruj.
WHO, OSN, EU, Evropská centrální banka, FED, Bilderberg, Soros, UNICEF, NATO, Lékaři bez hranic, člověk v plísni, http://romove.radio.cz/cz/clanek/19365, atd. atd.- tyhle všecky sračky fungují úplně stejně. Jako paraziti vysávají peníze z národů, pak si je loutkovodiči přerozdělí a určují další vývoj ve světě.
Doufám, že se po koronaviru všechny tyhle sračky zruší, tyhle systémy zhoří v pekle a lidi je vypráskají. Sice si nedělám iluze, už se startuje další prohnilý systém Komunismus verze 2.0 (znárodňování, práce pro všechny, všichni mají všechno a všichni mají hovno, atd.,), ale bohužel, lidstvo se točí v kolečku, takže je to v pořádku.
O tom co dělá who všude po světe víš absolutní hovno, ale expert na virové a další onemočnění se z tebe stal jakmile tu propukla korona 😂
WHO je tu od toho aby činila kroky právě v těchto případech kdy dochází k problémům.A co ta činí?Nečiní protože neví kde je levá a kde pravá!Budu je klidně dál vesele dotovat ale pod podmínkou, že budou k užitku - ámen!
Víte co udělala všechno WHO za uplynulých 10 let třeba její největší úspěchy a nebo neúspěchy to bude asi vaše více oblíbené téma nebo jste se jako největší odborník na ní uvědomil, že existuje až když jste našel par důvodů proč na ní pičovat?
Z toho si nic nedelej. Vetsina lidi na internetu kafra do veci, o kterych nevi vubec nic. To mu nevysvetlis.
Zachranovat negry před přirozeným uhynem nepovažuji za úspěch. WHO zrušit a tu barevnou pakáž nahnat do dolů na uran

Zobrazit celou diskuzi