Setkání Rusů u Ukrajiny

13. února

Bělorusko a Rusko se účastní vojenských cvičení. Dělají to hlavně v příhraničních oblastech s Ukrajinou, a proto je svět trochu v panice.

 

Na prvním videu můžete vidět jednu ze skupin během cvičení. Je to v ruské oblasti Valujki, asi 10 kilometrů od hranic s Ukrajinou. 

 

Druhé video je pořízeno v okolí ruského města Brjansk, kde se koná letecké cvičení. Od ukrajinských hranic je vzdáleno asi 100 kilometrů vzdušnou čarou.

6.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 7 312x Hodnocení: 6.4/10 Komentářů: 32 Kategorie: video

Značky: rusko , army , voják , armáda , ukrajina , vrtulník , cvičení , bělorusko

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Uchyláci už se nemůžou dočkat jak je tam budou mordovat
Zatím na Donbase mordovali Ukrofašisté, uchyláku ! 😠
Američani v čele s pedofilem Bidenem tak dlouho budou pokoušet Východ dokud se opravdu nenaserou a neodserou to úplně všichni, máme se na co těšit.
Já se těším na tvoji mámu
Než Rusové obsadili Československo v roce 68, taky to nejprve prezentovali jako vojenské cvičení. Pak to cvičení neustále protahovali, přijíždělo více a více vojenských jednotek... 20. srpna 1968 nás napadli ve 23 hodin večer. A druhý den v 8 hodin ráno už měli obsazenou celou (v té době ještě Československou) republiku včetně všech ulic velkých měst. To se takhle jednou Ukrajinci probudí a Ukrajina už nebude existovat.
A pravděpodobně to bude jejich úplně poslední kořist..
Rusáci drží Ukrajině krochnu u hlavy a chcou aby se vrátili do jejich svéry vlivu. Klasická vydíračka. S vyděračem se nevyjednává, s tím se musí tvrdě.
Říkal děda Biden. A tomu my věříme.
😁Také s Chochlama bude tvrdě naloženo! co chtějí chochlové, to mají!
  • Kim
  • 13.02.2022 21:05
No a? Pořád ve svých.
USA dělaj to samý Kimovi ze plotem a teď se můžou posrat. 😃
Stojím na straně USA ale to jak je prezentováný Rusko a jejích manévry v médiích je fakt těžká vygumovanost ale chápu že propaganda musí být ale hrozně mě to sere. Rusko si dělala svícení doma a.je problém ale když se roztahují Ušáci vsedě po planetě a dokonce u Ruských hranic tak se nic neděje.
Stačí si představit opak ... a to že Rusko posílá vojáky ke hranicím USA ..jak by jste to vnímali ? hmm .. USA je prostě agresor a chtějí zase válku .. z Afghánistánu odešli a nic tam nedokázali akorát to tam teď nechají zase vyrůst a pak tam zase vypadnou ale až vystřílí starý naboje na Ukrajině 🙂
Víte o tom že Rukso hodilo v minulosti dvě atomový bomby na cicviltiy a zemřelo mnoho desítek tisíc žen a dětí ? No jasný že nevíte protože to bylo USA !!!!!
Ty ses dement. Celou tu tvoji sracku uvedes slovy "Stoji na strane USA" a pak tu vyblejes toto? Navic jsi uplne mimo. Americani v Afganistanu udelali presne to co chteli.
To je jasný že dosáhli toho čeho chtěli 🙂 kdyby je chtěli zničit tak jsou mrtvý všichni za tejden .. nějaká armáda Toyot se nemůže rovnat armádě USA .. je to celý k smíchu 🙂 to co mě sere je to jak je to prezentovaný a že jím to obecně lidi žerou. A ten důvod proč stojím na straně USA je ten že si myslím že jdou celkově tou nejefektivnější cestou.
Je to stejný jako bych měl říct který bojový umění je nejlepší a i když se mi může Box nebo karate líbit víc tak musím prostě uznát že je MMA nejúčinnější bojový umění i když se mi to prostě nemusí líbit.. chápeš ? Neřeším teď to jak se mají lidi v tom systému ale jak je ten systém efektivní ! Taky bych radši pohádku kde nemusíme dělat 12 tky noční atd ale je třeba si uvědomit že systém který jede na plný obrátky je prostě účinnější než systém kde se lidi flákaj.
Ale pak je tu ještě Čína který dávám velkou šanci že porazí USA. Čína je totiž takový hybrid Komunismu a Kapitalismu a to mi přišlo vždy nejúčinnější. Líbí se mi ta volnost v obchodní a přirozená konkurence která vytváří efektivní trh stejně jako v USA ale navíc k tomu je tam nad tím vším právě ten komunismus který může radikálně zasahovat a neztrácet tak čas a energii.
Hodně lidem se nelíbí velký bratr a to jak mají všude kamery a ten vznikající sociální kreditní systém atd .. podle mě jdou nejlepším směrem a ne proto že jsem Číňan nebo Ušák ale protože jsem nad tím přemýšlel dlouhou dobu a nezajímala mě Čína Rusko nebo USA ale přemýšlím nad tím jaký systém by mohlal být opravdu nejúčinnější a nejefektivnější a z toho na co jsem přišel mi dává zatím největší smysl USA a Čína.
Takže ve výsledku nevím možná že Čína 😃 sám ještě tápu a hledám
Přestaň brát drogy, magore.
Ten opak se blbe predstavuje, protoze ani Mexiko ani Kanada by zadny Rusaky; nedej boze jeste jejich vojaky u sebe nechteli. Proc taky, kdyz se jim s USA sousedi velmi dobre. O Ukrajine se toto bohuzel rici neda...
Pleteš se . Představuje se to snadno. Tzv Kubánská krize, svět byl nejblíž třetí světové válce, když Sajuz přivez na Kubu svoje rakety.
Čína je bez amíků v piči,protože vývoz zboží do USA je velký byznys (cca 500miliard dolarů ročně) a kdo to místo nich bude kupovat??Rusáci?? ti to určitě nebudou,takže tím pádem půjde jejich ekonomika taky hodně do háje
Čína vývoz do USA nepotřebuje. Ano, slušně tam vydělávají, ale obejdou se i bez toho. Teď už nejsou jenom levnou montovnou, mají své technologie. A od Číny kupuje celý svět, to je trošku víc peněz než dají USA...
Takhle jednoduše to nefunguje,věř mi že by jim ten trh chyběl a to kurevsky.Čina potřebuje expandovat a když na jejich zboží USA uvalí embargo a spolu s nimi i půl Evropy tak to poznají.Ale ono je to všechno propojené i USA vyváží do Činy i když je to jen zlomek toho než opačně.Myslíš že mají vlastní technologie??,Polovina toho je průmyslová špionáž (třeba afera s odposlechy od Huawei) a okopírované protože ty kurvy nectí slovo patent.
Na Bělehrááád!
100let tam teď tráva neporoste,,..
Moje řeč
No nic, ať už to dopadne jakkoliv, zase vyhrál russkij čelověk. Takové obrovské "cvičení" nemá na kontě nikdo v dějinách a "náhodou" kolem suveránního státu. V prvním videu je slyšet - "to je válka" a "vojáci z Čečny". Dál není co dodávat, zase jsme zvítězili...
Těžko budou pořád cvičení u hranic s Čínou, když s tou naopak uzavírají všelijaké smlouvy a spojenectví... A cvičili obranu, takže někde na Sibiři by to asi taky moc smysl nedávalo. Za poslední roky přišel každý útok ze západu, ať už Napoleon nebo Hitler...
Nahodou Cinani taky rekli ze jejich hranice s Ruskem jeste neni uzavrena kapitola..