Šikana 13leté dívky v Německu

24. března

Heide, Německo: 13letá dívka byla napadena podobně starými dívkami (dvě dívky mladší 14 let a jedna starší 14 let). Útočnice dívku týraly psychicky i fyzicky, zejména ji fackovaly, plivaly na ni, típaly cigaretu do obličeje nebo jí pálily vlasy. Oběti také ukradli bundu a mobilní telefon. Její utrpení skončilo po několika hodinách zásahem náhodného kolemjdoucího. Oběť skončila v nemocnici v traumatizovaném stavu.

 

Trestně odpovědná z útoku je však pouze jedna ze skupiny útočících dívek, protože ostatní jsou mladší 14 let. Případ vedl k výzvám, aby Německo změnilo 100 let starý zákon, který brání tomu, aby osoby mladší 14 let byly postaveny před soud - ačkoli vládnoucí politici a soudci se těmto výzvám brání. Ministerstvo spravedlnosti a Svaz německých soudců se nechaly slyšet, že 100 let starý zákon se měnit nebude.

 

Matka dívky v rozhovoru pro německý deník Bild uvedla: "Když jsem viděla to video, zhroutila jsem se. Všichni se bavili utrpením mé dcery. Jsou to sadisté. Všichni vědí, že se jim nic nestane, protože jsou tak mladé. Chci, aby byli viníci přísně potrestáni, je třeba zpřísnit zákon. Oni jsou sice mladí a nic se jim nestane, budou žít dál, ale moje dcera nikdy nezapomene na to, co se jí stalo."

2.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 934x Hodnocení: 2.9/10 Komentářů: 46 Kategorie: video

Značky: týrání , šikana , teenager , bití , facka , ponižování , ubližování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Tyve že jsem to věděl, že to budou černý držky...
No nevím....tohle je spíš nějaký příjmací rituál do party než šikana.
těžce bych ty agresorky vymrdal a ono by je topřešlo 🤤 dneska už bejbaj ve čtrnácti krásně šukatelny
Jak jí dvanáct přejde, už se jí tam vejde. 🤣
Civilizovaný svět hlavně neměl dopustit aby, po druhé světové nacistický německý národ ještě existoval po tom co tu během 6 let napáchali.
Nyxator : Německo bylo právě stěžejní zemí, která nám dala mnoho civilizačních prvků. Než napíšu takový zvratek jako jsi napsal ty tak se raději předem vzdělám.
Třeba neomarxistickou zelenou EU, dieselgate, rozmach islámu, genderového šílenství a zeleného náboženství, kde satanem je zlý Uhlík.
Tak poslouchej ty zvratku, nejdřív se nauč porozumět psanému textu. to tě tu učit nebudu. Psal jsem po 2. světové válce. Ale stejně mě zajímá, co máš na mysli. Když bych mě jmenovat země, které civilizaci toho hodně daly, tak německo mě fakt nenapadne, co kurva? Reformu nábožesntví, které rozvrátili Evropu, a díky které, české království přišla definitivně o velmocenské postavení v evropě? Ty se dovzdělej, než začnej poučovat, vypadáš potom jak dacan.
Německo bylo civilizace ty dube. Bohužel zdegenerované anti-civilizace Rusko a USA kompletně zničili a vykořenili poslední naději lidstva. Od r.1945 už všichni jenom pomalu bolestně vyhníváme. I průměrně tupý bolševik musí tu sestupnou spirálu pozorovat.
Pán by se měl nejdříve opravdu vzdělat a neurážet jeden z největších vědecky i technologicky vyspělých národů (od toho se pak odvíjí celá civilizace). Ale rád budu nápomocen : https://cs.wikipedia.org/wiki/Kategorie:N%C4%9Bme%C4%8Dt%C3%AD_v%C4%9Bdci
Osobně moc nechápu logiku absolutní beztrestnosti lidí pod 15. Pokud jsi dost starej na to, abys kradl, vraždil, znásilňoval nebo fyzicky týral druhýho, tak jsi podle mě dost starej na to, abys seděl.
Germáni jsou pošahaní zvrácenci, a ten politruk na hradě jim půjde na ruku. Doufám že fotr te dívky ty čubky alespon poleje močůvkou.
Úplně jsem žasnul, jak váš Zemandrtálec a Bláboliš šli proti německu a únii.
co pak koblihy došli ??
Alespoň, že se ty kurvy usvědčily videem.
přiběhl bych tam a se slovy na rtu :"Sie Motherfucker" bych jim rozkopal držky (má němčina je opravdu špatná) potom co bych je tam ukopal,bych popadl do náruče tu nebohou dívku a předal bych ji jejím udiveným rodičům (ne dosklepa bych si ji určitě neodtáhl) taky mám děti a byl bych nerad kdyby se jim tohle někdy přihodilo.Je to smutné video a jde vidět že rodiče se těm šikanujícím smradům vůbec nevěnují,jinak si to neumím vysvětlit
ale jo, prsíčka už má a ta černovláska by taky ušla, širší boky = zásun bez potíží 😉
imbecile vymaštěnej pedofilní...nejsi tak otec jedné z nich?
nejsem, to bych na ně neměl chuť 😉
  • Okay
  • 24.03.2023 18:10
No, poslouchal jsem to cely a nekolikrat ji rikaly, ze ma zavrit oci, jinak je nebezpecny dostat facku a neprojde. Pochopil jsem to tak, ze melo jit o nejakou zkousku odvahy, ci co. Ta jedna ji porad dokola vysvetlovala, ze nema kricet a musi to vydrzet, jinak to neda. Co bylo predmetem ze zkousky, tezko rict. Mozna nejake prijeti do party. Media to ale prezentuji jinak.
takže vlastně to bylo v pořádku...normální šikana a holkám rozbít držky
Tak jestli ji domlouvali jak píše Elektro, tak to nebyla šikana ale zapisný. .