Šikana 13leté dívky v Německu

24. března

Heide, Německo: 13letá dívka byla napadena podobně starými dívkami (dvě dívky mladší 14 let a jedna starší 14 let). Útočnice dívku týraly psychicky i fyzicky, zejména ji fackovaly, plivaly na ni, típaly cigaretu do obličeje nebo jí pálily vlasy. Oběti také ukradli bundu a mobilní telefon. Její utrpení skončilo po několika hodinách zásahem náhodného kolemjdoucího. Oběť skončila v nemocnici v traumatizovaném stavu.

 

Trestně odpovědná z útoku je však pouze jedna ze skupiny útočících dívek, protože ostatní jsou mladší 14 let. Případ vedl k výzvám, aby Německo změnilo 100 let starý zákon, který brání tomu, aby osoby mladší 14 let byly postaveny před soud - ačkoli vládnoucí politici a soudci se těmto výzvám brání. Ministerstvo spravedlnosti a Svaz německých soudců se nechaly slyšet, že 100 let starý zákon se měnit nebude.

 

Matka dívky v rozhovoru pro německý deník Bild uvedla: "Když jsem viděla to video, zhroutila jsem se. Všichni se bavili utrpením mé dcery. Jsou to sadisté. Všichni vědí, že se jim nic nestane, protože jsou tak mladé. Chci, aby byli viníci přísně potrestáni, je třeba zpřísnit zákon. Oni jsou sice mladí a nic se jim nestane, budou žít dál, ale moje dcera nikdy nezapomene na to, co se jí stalo."

2.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 067x Hodnocení: 2.9/10 Komentářů: 46 Kategorie: video

Značky: týrání , šikana , teenager , bití , facka , ponižování , ubližování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
V Německu je to samý přistěhovalec Turci, černoši z různých zemí atd. co židoKatolička Merkelová dovolila to se denodenně podepisuje na tisících občanech této země. Je to zločin řízený vládami a tento multikulti režim je nastavován pomalu všude v Evropě bez ohledu na protesty nebo nevoli občanů. Tyhle vládnoucí zrůdy (většinou levičáci) vládnou jen svou vůli, žádná demokratická rozhodnutí na základě referend nebo svobodných voleb kde by občané mohli o osudu svých zemí rozhodnout už dávno neexistují. Lidé už o ničem ve svých zemích nerozhodují a celá Evropská Unie je jen jeden kolosální zločin jak zničit hodnoty a tradice prastaré Evropy !
jo no a nejhorší takový češi kam přijdou tam jen sockují nadávají a dělají hovno, už by s tím eu měla něco dělat a tyto podřadné národy vyhodit do ruska.
jo no a nejhorší takový češi kam přijdou tam jen sockují nadávají a dělají hovno, už by s tím eu měla něco dělat a tyto podřadné národy vyhodit do ruska.
To ne, nejhorší mrdka jsi ty a tvoje zasyflená matka😉🤣
Ano je to systém jako lidstvo pamatuje od pravěků. Vždy bude v kolektivu vládnoucí jedinec nebo vládnocí skupina. Jinak to ani neznáme. Nějaké pokusy byli, ale nakonec se absolutní demokracie nedaří. Vždy se bude mít někdo líp a někdo hůř. A vždy těm nahoře, nebude extra záležet, na těch dole. Teď tam máme sice hrůzu, ale podle mě ji, jakž takž na nás záleží.

Zobrazit celou diskuzi