Šikana ruské dívky

27. března

Rusko: Tentokrát je šikanována ruská dívka, které skupina agresorek pálí vlasy, kope do ní a bije ji na ulici.

3.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 674x Hodnocení: 3.4/10 Komentářů: 41 Kategorie: video

Značky: ulice , agrese , agresivita , šikana , agresor , vlasy , bití , pálení , ponižování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Vypadá jako ta šikanovaná němka.
no určitě němka poleze do heimdall homo ruska!Tomu uvěří jedině fantasta!Němku by tam jako přijali jako medvídká pů tady má někdo pěkněnasráno!Sorry ale je průser vyjet z ru.Natož tam vjet - čistokrevná blbost!
hemeroid z Trutnova to uz videl?
rusáci si musej zvykat všichni - nakonec tam každyý dostane nějakou deku a tak se musí otužovat!je to naprosto normální v nenormální zemi.Nikdy bych tam nejel na dovolenou ani zadarmo ani kdyby mě platitli!
Vymazanci českou televizí a agentem Pávkem tady zase předvádí své rozumy 😃 první moralisti a pak schvalují tohle 😃 kam ten svět spěje 😃 dřív takoví tragédi byli schovaní a posraní i z deště a dneska jim internet dává jinou dávku odvahy 😃 ubožáci 😃 ve vaší Emerice zase buchta vystřílela školu, to je taky asi fajn, co 😃 😛 😎🖕
  • 13
  • 28.03.2023 12:43
za to muze ruska kultura ktera uci bejt sobeckej zmrd a jit pres mrtvoly, nahrabat si co nejvic aby se mohl v klidu uchlastat. ironicky ze zrovna tahle zeme prosazuje svetovy socialismus, kdyz jsem nepotkal sobectejsi zmrdy nez rusaky. ale to uz vime, ze co rus co slovo to lez a co cin to zlocin.
RUSKO. K tomu není co dodat 🙂.
něco mi říká, že brácha/bratranec/fotr ivani tam s těma 3 pizďuchama udělaj krátkej proces 🤣
Z toho se vypracaj
Nějak mi těch rusáků není líto 😃
V pořádku. To může říct jen tupec a tupců je hodně. A ty jsi jeden z nich. A když tupec něco řekne, tak si jen můžeme říct že za to nemůže. Že je to prostě jen tupec. 🙂
Přesně tak, tohle je přece pohádka. Horší je to, co dělájí jejich fotrové dětem na UA.
Povedz nam co to bude? Aj s linkom na tu propagandu ktoru ty zeres aj s navijakom
Co máš za problém čoboláčku?
A proč se ta píča nebrání? Kdyby se jednou ohnala, tak se kundy poserou a utečou. Ale jelikož se nezmůže ani na to, tak ať trpí.
byls někdy šikanovaný ty hnupe??? a tolika naráz? těžko... a je to holka ty kreténe...sám seš pičus, beztak šikanovals nebo ses na to jen díval a dělal hovno...hrdino
Kdybych byl taková zbytečná ubohá nula jako ty a nebo ta píča ve videu, tak bych šikanovaný určitě byl. Každý má možnost si vybrat.