Šikana ruské dívky

27. března

Rusko: Tentokrát je šikanována ruská dívka, které skupina agresorek pálí vlasy, kope do ní a bije ji na ulici.

3.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 277x Hodnocení: 3.4/10 Komentářů: 40 Kategorie: video

Značky: ulice , agrese , agresivita , šikana , agresor , vlasy , bití , pálení , ponižování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • Okay
  • 27.03.2023 13:17
To je zase kecu o agresivite. My vime, co tomu predchazelo? Treba je to zlodejka, lharka a udavacka. To je, jako ukazat vezne v lochu a prohlasit, ze mu vsichni ublizuji, protoze jsou na nej zli.
Jestli ti to ještě nikdo neřekl, tak jsi dement.
Ptal se te nekdo na neco? Tak proc slintas?
Typická ukázka české rusofilie, i kdyby tam Rus/Ruska dělal komukoliv cokoliv bezmezně odporného, vždycky se tu najde člověk, kterej se bude ještě zastávat agresora, jenom proto, že to je Rus a ti nás přece v roce 68 osvobodili od imperialistické totality a vlivu USA. 🤔 Jinak, šikana je špatná.
No, to vis, ze jo. My sice nevime, jestli to byla sikana, ale ty ses chytrej jak radio Jerevan. Mimochodem, v tom 68 nasi rodine vykradli sklep Ukrajinci, s tim se vyporadas jak, ty rozumbrado? Bez na Hovinky, tam mas 'rozum'.
Jasný, ale to, že ty Úkáčka sem přijeli spolu s dalšími s jednotkami zemí bývalého Sovětského svazu na příkaz politbyra b Moskvě už nenapíšeš, ty demagogu.
Jo, zato ti vojaci, co tedka chcipaj na obou stranach valecne linie, ti tam jsou na dovoleny, ty chytraku. Sorry, nudis. Papa.
Tak UKcka nam vykradli sklep, protoze o tom rozhodlo sovetske politbyro... you made y day.
Umíš číst význam věty? Chápeš význam slov? Kdyby jim nedalo politbyro v Moskvě rozkaz, tak vám žádný Úkáčka nekradli ve sklepě, protože BY SE NEVYSKYTOVALI na území bývalého Československa. Ale to ten tvůj narudlej bolševickej mozeček nepochopí, myslet si, že by se ruští vojáci bývalého Sovětského svazu chovali lépe než ty Úkáčka, co vám kradli ve sklěpě, mi přijde opravdu směšný 😄😂...Ale to ti rusofilové jako ty tak prostě mají, pomyšlení na Rusko, jeho kulturu, obyvatele, nebo vojáky je opravdu vzrušující, pérko topořící pocit a nedej bože, že by si někdo na Rusko jako celek dovolil nějakym způsobem plivnout 🤗.
Pravda a nedostatek argumentů bolí, nechceš to poslouchat co?
Meles picoviny a rikas tomu argumenty. Uz jen ta tvoje logika, kdy rikam, ze ta ruska holka mozna taky mohla byt svine, ze mne podle tebe dela rusofila. No mas tom tvem vredu na krku pekny mrdnik. Nebudu si devastovat cas s nekym, kdo neumi ani debatovat, ani neni dospely. Ja jsem v roce 68 s temi UKcky mluvil. Ty ses narodil tak mozna nekdy po komunistickem prevratu v roce 90. Vis hovno a rozumujes. Pis si co chces, je mi to prdel. Nazdar.
Okay
děcko udavač...ty jsi kokot...normální šikana vole...asi jsi u žádné nebyl...zlodějka lhář,,,takové děcko lhalo o čem...že opisovala v testu...nejsi okay ani náhodou

Zobrazit celou diskuzi