Šikana ruské dívky

27. března

Rusko: Tentokrát je šikanována ruská dívka, které skupina agresorek pálí vlasy, kope do ní a bije ji na ulici.

3.4 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 281x Hodnocení: 3.4/10 Komentářů: 40 Kategorie: video

Značky: ulice , agrese , agresivita , šikana , agresor , vlasy , bití , pálení , ponižování

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
No jo no, klasický příklad ruské rozvojové země, holky prostě nemají co dělat, na pořádnou elektroniku nemají, koníčky a volnočasové efektivity v zaostalém Rusku neexistují, tak se není čemu divit, že se snaží nějak zabavit. Unicef by měl založit novou sbírku na dítě v nouzi v Rusku, ten problém je vleklý již po generace. 🤫😄
Ale jo, jeden volnočasovej klub v Rusku existuje, jmenuje se Hitlerjugend, eh teda "Junarmija". Je to volnočasový klubík, ve kterém ruskému dítěti vymrdají v průběhu let palici propagandou, naučí ho naprosto v životě nezbytné věci, jako je střílení z AK, Makarova, boj s nožem, osahání si těžké techniky atd...No prostě samé nezbytně důležité věci, pro přežití v Rusku 21. století. Hlavně ta odměna na konci cesty, celá léta vysněná a propagovaná, atraktivní pozice v armádě - živá vlna.
ty německý holky jak šikanovali Němku taky určitě nemají co na práci viď? ty si jen další magor.
To byly zřejmě nějaké migrantky z Turecka, popřípadě blízkého východu, ty to mají v krvi. Není žádný tajemství, že ta asimilace v západní Evropě nevyšla, za to můžou být němci vděční mutti Merkel.
Ono, když to násilí je zakořeněný už v jejich rodinách po generace, kdy otec a bratři řežou za sebemenší stupidní prohřešky všechny ženy v rodině, tak z nich nic jinýho už vzejít nemůže.
ty bolsevicka zrudo, teraz preco na zaklade videa neoznacujes iny narod za fasisticky (nasilnicky) ako to mas v oblube ? keby to bolo video z ukrajiny uz mas zas tu tvoju spinavu fasisticku papulu plnu protiukrajinskych hesiel ze ?
Není to dávno, co tu bylo podobné video z Třetí říše, takže on to nebude problém jen v Rusku, soudruhu 🙂

Zobrazit celou diskuzi