Skok z výletní lodi

26. ledna

BAHAMY: 27letý Kanaďan skočil během zastávky v Nassau na Bahamách z 11.patra (cca 30 metrů) výletní lodi Symphony of the Seas (momentálně největší výletní loď na světě). Společnost Royal Caribbean, která plavby provozuje, muže i s jeho kamarády vykázala z lodi a na vlastní náklady se museli dopravit zpět do rodného Vancouveru. Skokan měl docela štěstí, protože moře je v těchto místech obvykle plné žraloků.

73 metrů vysokou, 362 m dlouhou a 65 metrů širokou loď s 18 patry postavila francouzská loděnice Chantiers de l'Atlantique. Vejde se na ni téměř 9000 lidí včetně posádky.

4.8 /10

košík

Zhlédnuto: 31 430x Hodnocení: 4.8/10 Komentářů: 42 Kategorie: video

Značky: video, moře, nebezpečí, magor, kanada, debilita, skok, skokan, loď, výška, turisté, výlet, bahamy

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Smat se jak debil a ani to nenatocit spravne, jak velky kokot musis byt?
Stejnej jak ty. S tím rozdílem že ty bys nikdy neskočil z takové výšky a dodnes cucáš mateřské mléko z matčiného prsu !!! Ahoj šuline 😄 '!!!
Ale pořád menší, než Ty, když ani nerozeznáš, že kritizuje toho, co to točí a ne toho, co skáče... 😃 Šuline
Pardon, blbě jsem četl 🙂
  • Garo
  • 28.01.2019 06:26
Toho kdo to točil bych nakopal do prdele
S takovým stylem se divím, že vůbec přežil dopad 😄
Stejnou plavbu se společností Royal Carribean jsem v únoru 2011 absolvoval (také z Miami - Nassau) a musím říct, že když je člověk na vrchní palubě, tak nemá úplně příjemný pocit.. přeci jen na otevřeném moři v karibiku, pohled z té brutální výšky s představou, že tam dole asi pár těch nepřátelských živočichů bude.. a co teprve v noci? Tohleto je blázen, i když skákali během zastávky v Nassau kde jich tolik nebude jako když se staví během cesty na různých menších ..
.. neosídlených ostrůvcích. Já jsem se musel posilnit chlastem, abych to tam nahoře bez strachu zvládal.. stejně si myslím, že šlo o prachy (sázku), který kokot by to jinak udělal?
.. neosídlených ostrůvcích. Já jsem se musel posilnit chlastem, abych to tam nahoře bez strachu zvládal.. stejně si myslím, že šlo o prachy (sázku), který kokot by to jinak udělal?
Kolik tě to vyšlo, takovej vejlet na lodi? 🙂
Zrovna ta loď byla nejlevnější část z tripu na Floridu. 5 denní plavba pro 4 lidi za nějakých 21 tisíc včetně jídla! Samozřejmě obyčejná paluba bez okýnka.. 😃
báli se aby neskočili za ním
a proč vykázali i jeho kamarády, když skákal jenom on?
protože to budou stejní dementi když ho nechali a mohli by skočit taky.
Protože to pěkně napiču natočili.
Házeli za ním prázdné plechovky od píva !!! 🙂
a proč vykázali i jeho kamarády, když skákal jenom on?
Dúfam že následne hodili cez palubu aj kameramana.
A režiséra 😄 !!!
Já múžu vyskočit maximálně ze stodoly na mlat a skutálet se na hnúj . Vite xindlové co je to ,,mlat'' ? Rychle na google 😄
Ahoj ty ,,Stará taverno'' 😄 Už mě ti mladí začínají srát..... ! Ale zase na druhou stranu je mám rád. Ty ,,telecí roky'' si musí každý prožít 😄 😄
Když má koule na skok, pak i na žraloky
Oh máj gáš...