Skokan #57

06. dubna

EGYPT: Muž si při dopadu poranil záda/páteř a utopil se. Nepomohla mu ani hozená plastová láhev.

8.0 /10

košík

Zhlédnuto: 18 776x Hodnocení: 8.0/10 Komentářů: 89 Kategorie: video

Značky: video, smrt, moře, zranění, afrika, skok, utonutí, voda, skokan, egypt, utopení, páteř

Komentáře

a tomto je kamaratstvo, vždy keď sme takto robili blbosti tak kamaráti boli na blízku ale to vy dnešné decká od PC nepochopíte , je iná doba. Budete sa tu smiať z cudzieho nešťastia a dokonca ste schopní natočiť aj smrť vlastného brata a zavesiť na net len nech to ma zhliadnutia . Kurva na vojnu Vás všetkých poslať nech sa zaseriete v tých obtiahnutých elastických gatiach
nebodaj ti je ľúto kokota tupého??? vyplačkaj sa bude ti lepšie.
Svarta, je ti něco?
Bratislava.....mezinárodní závody ve skoku do vody z mostu......memoriál Jiřího Schelingera
Ta petlahev se opravdu hodila. Napisa, sedni si
Jinak myslim si, ze pater si nijak zvlast neporanil, jen kratce ztratil vedomi, zato si zcela jiste vykloubil obe ramena, ne-li zlamal paze, takze prozil pekne hnusnou agonii utopenim pri plnem vedomi, proti nemuz nemohl nic moc delat.
Uprimne receno, nevim co bych delal. Asi bych nekomu rekl at zavola zachranku a hasice-zachranare. Proc bych nezavolal sam? Bal bych se, ze mi do telefonu reknou, ze ho mam jit vylovit nebo se o to alespon pokusit. A toho se bojim. Plavat sice umim, ale ve vode nekoho zachranovat, to se mi vubec nechce. Budu ve stresu a mohl bych se utopit taky. Ale holt bych do telefonu rekl, ze plavat neumim, taky moznost...
to čo tu chodí za teplošov??? kolko más 14 rokov??? co tu robis na tejti stranke decko drbnute??? chod si utret slzy k mamičke o sukňu a počkaj aspon 5 rokov koli veku.
měl naskočit na delfína a odplout blbec jeden 😞
Balík z 30 metrů, to chce fakt odvahu.
Kámoši jak hrom...
Dokáže nějaký medik vysvětlit to poranění? Ve vodě ještě hýbe všemi končetinami, byť nekoordinovaně, takže krční páteř a ochrnutí to asi není, nebo?
Jednoduché, jde o cikatúru a napnelismus.
Nejsem medik, ale tady je možnost, že ty končetiny už nemají podněty z mozku, ale jenom z míchy. Takové ty reflexy, jako že člověk odtrhne ruku od horkých kamen neřídí mozek ale mícha.
dalo by se to případně laicky vysvětlit otřesem celkovým, tedy včetně mozku