Skokan #85

02. listopadu

Štětín, Polsko: Mladší žena zřejmě učinila špatné rozhodnutí, když vylezla z okna bytového domu. Nepodařilo se mi nalézt podrobnosti.

4.3 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 7 849x Hodnocení: 4.3/10 Komentářů: 21 Kategorie: video

Značky: smrt , žena , dívka , skokan , pád , panelák , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
1) Načo si tam liezla ty piča sprostá? 2) Keby tí horní moc chceli tak ju udržia a nepustia ( pokiaľ to neboli malé deti,samozrejme)
  • Yura
  • 02.11.2022 12:42
Spis si myslim, ze to byli starsi lidi. Nejaci starici pak nemaji sanc vytahnout takhle nejakych 50-60kg.. Uz i ja si myslim bych mel problem. SI vem ze se drzi a tak neni prostor jak ju poradne chytit + zavazi dlouhej rukav..
Polák volá pómož. Pómož, Polák v nebezpečenstvu.
Kosmo s nádhernou Josefínkou to je přírodní dar nyní podzimková umí jít s dobou.Líbí se mi její humor.
Druhá nej hláška byla na otázku kolik vás tam je? Jsme tři a pes.Jako fakt češi? Jo polák jinak necestuje a se vší vážností vypnul přenos.A toho ´´poláka´´ co to řekl jsem potkal osobně a byly jsme na pivu!Užasnej normální člověk a jeho bratr bydlí v čr asi 2km ode mě a je to bývalý kněz nebo něco v tom smyslu tam to maj víc rozsekaný na šarše v církvi asi jako u nás v armádě.
No a ten chce udělat v baráku jídelnu a ubytování a prodejnu!Má veliké plány ale ve stavebnictví a sehnání všeho okolo je machr. Moc se mi nelíbí omezení písmen a i to časový omezení.Pak se píšou nesmysli , protože spěch je tak akorát pro vodomrky!A omezení pro vězně a obojí je hloupé!