Smrt dvou závodníků na Moto 1000 GP

29. srpna

27. srpen 2023, Cascavel, Brazílie: K vážné nehodě došlo v prvním kole motocyklového závodu Moto 1000 GP. 42letý závodník André Veríssimo Cardoso nezvládl zatáčku se svým motocyklem a skončil ležet na trati přesně v úseku, kde začíná zrychlení, načež do něj narazil 38letý závodník Érico Veríssimo da Rocha. Oba jezdci byli převezeni do nemocnice a oba v důsledku vážných zranění zemřeli.

5.8 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 12 376x Hodnocení: 5.8/10 Komentářů: 17 Kategorie: sport

Značky: smrt , motorkář , motonehoda , závod , závodník , motorkáři , motogp , trať , smrtelná nehoda