Smrt v plzeňském pivovaru

05. ledna

18.prosince 2020, Plzeň, ČR: Kriminálka zveřejnila video z tragické nehody, ke které došlo v pátek 18. prosince ráno v Plzeňském Prazdroji. Do kamionu za pomoci vysokozdvižného vozíku nakládala žena palety s přepravkami piva, zřejmě přehlédla řidiče vozu, namáčkla ho ke korbě a následně ho prakticky zasunula i s paletou do vozidla. Během toho došlo k fatálnímu zranění 42letého muže ze středních Čech.

Na místo vyrazily všechny záchranné složky. Muž utrpěl velmi mimo jiné vážná poranění pánve i horní poloviny těla a v kritickém stavu ho záchranáři transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň. Během cesty se však jeho stav ještě zhoršil a musela proběhnout i resuscitace. Bohužel přes veškerou snahu záchranářů i následně lékařů muž v nemocnici svým závažným zraněním podlehl. Vyšetřování na místě převzali kriminalisté, prověřují veškeré okolnosti tohoto případu a byla nařízena soudní pitva. V případu zatím nebyl nikdo obviněn a policisté čekají na výsledky znaleckých posudků.

5.3 /10

košík

Zhlédnuto: 37 156x Hodnocení: 5.3/10 Komentářů: 199 Kategorie: video

Značky: video, nehoda, smrt, česká republika, žena, kamión, chyba, pracovní nehoda, vysokozdvižný vozík, řidič, pracovnice, nepozornost, zaměstnankyně, evropa, pivo, plzeň, ještěrka, sud

Komentáře

je to chyba predevsim toho ridice. On je ten slabsi, musi davat pozor a uvedomit si, ze jesterkarka ma hovno vyhled. Ale ono se to hezky rekne, kdovi jak dlouho nespal, mozna to byla nocni a pak se chyba udela snadneji. Meli by mit po celou dobu ocni kontakt, jenze to by pak byla hovno efektivita. Clovek si v sobe musi udrozvat strach z nehody i kdyz uz to naklada po tisici, jen to je cesta jak se vyhybat pruseru.
píča vyjebaná a ten řidič byl taky retard
Řidič tam v tu chvíli nemá co dělat.
Oprava. Vpravo a Vlevo.
A jak píše ( Dawsonxy ) že chyba je na straně řidiče. Pravda je opakem. kdyby to bylo pravdivé video, tak je chyba na straně usmrceného. VzV má přednost. Když máš naloženo zboží, tak nevidíš cca v úchlu 10 stupňu v levo a v pravo. Každý člověk si má dávat pozor na takové věci a hlavně řidič který tuto práci dělá denně.
Oprava. Vpravo a Vlevo.
Trapné fakte. Zdroj videa nesedí. Žádné drastické záběry jsem na videu neviděl. 😃 kdysi tu byly drsnější videa.
Setkala se tupá kráva s dementním kamioňákem
Tak hlavně jak věichni spěchali na pomoc, hjlavně ta mařka , pohoda klídek hlavně nezapomenout vestu aby mě nikdo nesundal jak já jeho 😃 kunda zasrana
To jsme toho viděli...
Konečně video rozdrceného Cikánskýho Čecha 🙂 zahřálo u srdíčka 🙂 chce to více takových videii 🙂
JJ, je to cigán jak poleno, to se musí nechat. Mouka zahřeje vždy u prsíčka, viď? https://1url.cz/7zPeT
Piče na ndrv je tu kazdy zdvirkar nebo jesterkar, se mate cim chlubit