Smrt v plzeňském pivovaru

05. ledna

18.prosince 2020, Plzeň, ČR: Kriminálka zveřejnila video z tragické nehody, ke které došlo v pátek 18. prosince ráno v Plzeňském Prazdroji. Do kamionu za pomoci vysokozdvižného vozíku nakládala žena palety s přepravkami piva, zřejmě přehlédla řidiče vozu, namáčkla ho ke korbě a následně ho prakticky zasunula i s paletou do vozidla. Během toho došlo k fatálnímu zranění 42letého muže ze středních Čech.

Na místo vyrazily všechny záchranné složky. Muž utrpěl velmi mimo jiné vážná poranění pánve i horní poloviny těla a v kritickém stavu ho záchranáři transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň. Během cesty se však jeho stav ještě zhoršil a musela proběhnout i resuscitace. Bohužel přes veškerou snahu záchranářů i následně lékařů muž v nemocnici svým závažným zraněním podlehl. Vyšetřování na místě převzali kriminalisté, prověřují veškeré okolnosti tohoto případu a byla nařízena soudní pitva. V případu zatím nebyl nikdo obviněn a policisté čekají na výsledky znaleckých posudků.

5.3 /10

košík

Zhlédnuto: 44 277x Hodnocení: 5.3/10 Komentářů: 204 Kategorie: video

Značky: video, nehoda, smrt, česká republika, žena, kamión, chyba, pracovní nehoda, vysokozdvižný vozík, řidič, pracovnice, nepozornost, zaměstnankyně, evropa, pivo, plzeň, ještěrka, sud

Komentáře

píča vyjebaná a ten řidič byl taky retard
rip mu
  • jony
  • 10.01.2021 21:24
Řidič tam v tu chvíli nemá co dělat.

Zobrazit celou diskuzi