Smrt ve fitku #2

17. září

13. září 2023, Indie: Muž zemřel v posilovně na běžeckém pásu na zástavu srdce.

6.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 806x Hodnocení: 6.2/10 Komentářů: 11 Kategorie: video

Značky: smrt , posilovna , fitko

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Padají ti ovakcinnovaní sportsmani jako hrušky, nejenom ve fitkách. Ale pššt nikomu ani muk!
Člověk si chce upevnit zdraví pohybem ve fitku a stejně chcípne. 🤧
Na elektrokoloběžce by se mu to nestalo! Dobře mu tak!
Kámoš tam před letyy taky zašel. Ale, když se kolem něho začali předvádět ty nabušený hovada, odešel. Funěli, furt se sledovali jak se jim ty bicáky, tricáky , břišáky a další skupiny nadouvají. On tam byl jedinej obyčejnej občan. Tlustej a s cejchou. Řekl, že by měly bejt fitka pro začínající normální lidi. Něco podobnýho nabušenýho má doma. Jeho mladej s jeho skoro nastávající slečnou.
očkování funguje 👌👌🖕
Proč je smazané video Natálie na castingu?! Někdo poznal svoji starou? 🙂
Tak si ji najdi na pornu ne ?
Trénoval běh pro sociální dávky.
to už je několikáté video, jak lidé umírají ve fitku. Já bych všechny ty posilovny zakázal. evidentně je to hodně nebezpečné místo.
Já už tam dlouhou dobu nechodím, raději mám svoji doma. Dříve dokud chodilo jen pár relatvně normálních lidí, ještě to šlo. Vystřídal jsem několik podniků, všude se začali slejzat takoví ti exhibující borečci, co hlavně kontrolovali, jestli se správně převádí před čubkami, čubky kapitola sama pro sebe, blbky v co nejtěsnějších outfitech, aby lákaly nadržené blbečky, co vypadali movitě, případně sebranka čubek z korporátu, co tam byly 2 hodiny, 3x si zacvičily a zbytek času prokecaly s kámoškama s proteinovým kokteilem v ruce kecy o dietách, kde která koho oprcala a s kým nakonec zůstat, protože má prachy a cáluje za ní, na co si vzpomene.