Smrtelná dopravní nehoda

20. dubna

14. duben 2023, Marília, São Paulo, Brazílie: Při dopravní nehodě zemřela 43letá Edna Nabas Soaresová a její 12letý syn Gustavo Henrique de Oliveira da Silva, když se řidička snažila vyhnout vozidlu, které předjíždělo kamion přes dvojitou čáru. Vozidlo s oběťmi se poté čelně srazilo s kamionem.

5.3 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 310x Hodnocení: 5.3/10 Komentářů: 15 Kategorie: nehody

Značky: nehoda , žena , náklaďák , matka , řidič , řidička , syn , nákladní vozidlo , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
na 12 let docela fousatej
Jak poctivě dál drží tu řadící páku 🤣
V náklaďáku poctivo pripútaný prežili.😉
co za kokota moze dat na toto vyrehotany smajl ?
Drž pyču čobole a táhni na čobolský stránky
ty si jeden z tych hlupacikov co nechapu ze internet nema hranice)) gramatika tiez na nic, ukazkova socka a dezolat )))
Kdyby se "nesnažila" vyhnout, tak se to nestane....
  • Okay
  • 20.04.2023 17:57
Tenhle akcnak moc nevydela. Tak snad prorazim zabradli a jeste v letu to musi bouchnout, ne?
Reagovala jak typická piča. Většina ženských a část chlapů dělají v kritických situacích naprosté nesmysly. Po letech koukání na tyhle videa jsou základní pravidla: Držet se za každou cenu vždy v pravo, intenzívně brzdit, nevyjíždět příliš ze slinice. Kdyby to rovně zadupla tak by se s největší pravděpodobností minuli.
Kdyby nebyly v prdeli ryby, nebyly by v prdeli rybníky. Žádná základní pravidla neexistují, řidič musí reagovat v kritickém okamžiku podle momentální situace. Většině v tu chvíli povolí řitní svěrač a ustrnou, někdo zpanikaří a udělá poslední hovadinu v životě (viz. tahle ženská). Při někom stojí všichni svatí a zároveň zužitkuje svoje řidičské schopnosti a zachová si v kritických vteřinách chladnou hlavu. Bohužel to ale neplatí automaticky. Vesnickejch blbečků, co si dali na zesranýho golfa/octavii/pašíka nebo civica v naftě lešenářskou trubku místo vejfuku, těch jsou plný hřbitovy. Všichni Level Master...
Hele, já ti nevyvracím, že zadupnout to a držet volant rovně nemůže být v mnoha případech to nejhorší řešení který tě přivede na onen svět. Kdyby člověk uměl ve zlomku sekundy reagovat jak nejlíp to jde tak je spousta lepších řešení. Nicméně čistě statisticky, tohle řešení mě přijde že je pro přežití nejlepší, pokud člověk neví co má rychle udělat. Těch videí kdy viník udělá myšku, jelito to strhne a skončí ve stromě, v kotrmelcích nebo pod kamionem v protisměru je plnej Internet.
máš recht byla to píča
Ja jsem prozil velkej kus zivota ve velkomeste a musim rict, ze si s vesnicanama nemaji co vycitat. Jeden mne trefil v krizovatce, kdyz prasil na cervenou, jinej mne sundal v krizovatce, kdyz mne zleva predjizdel odbocovacim pruhem a za krizovatkou trefil ostruvek, dalsi mne sejmul pri vjizdeni na hlavni, pumpickar mi vojebal zprava auto, kdyz se cpal na cervene dopredu a takto bych mohl pokracovat. To ten Pat&Mat s vytunenym Trabikem nekde v prdelakove mi vadi min, protoze vetsinu casu bud nekde manualne maka, nebo s tim kramem lita po polnackach.
tak toho kripla co předjížděl bych předhodil kartelu ať se vyblbnou
  • Okay
  • 20.04.2023 18:02
Nechapu, k cemu jsou onboard kamery a k cemu ty statni cedulky na autech, kdyz pak video nikoho neusvedci...