Smrtelná dopravní nehoda #8 - Smrt 14leté dívky

19. května

17. květen 2023, Queens, New York, USA: Dopravní nehoda si vyžádala smrt 14leté dívky Fortune Williamsové, když její 16letý kamarád (jméno nebylo zveřejněno) ztratil kontrolu nad svým vozidlem BMW 325i a narazil do zaparkované dodávky UPS. Dívka na místě zemřela. Řidič BMW i zaměstnanec UPS, který v době srážky právě nastupoval do svého vozidla, byli převezeni do nemocnice a jsou ve stabilizovaném stavu.

8.2 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 4 059x Hodnocení: 8.2/10 Komentářů: 17 Kategorie: nehody

Značky: smrt , dopravní nehoda , cctv , dívka , teenager , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
hmm, kameraman má fakt bohatou slovní zásobu 🙄
Holka svému jménu příliš nedostála
Opici do ruky jedině banán nikoli volant
Pičo, přejmenuj to tady na Novinky cz. Jakej šestnáctiletej mladík? Jebe ti? Je to negr a zabil negřici, čímž udělal americe obrovskou službu, protože se narodí o pár negrů míň a oddálí to tak sociální krach USA asi o deset minut.
Snad něco oddálí další život tady toho zbytečnýho fanatika🤗
Nahlásil jsem tě na policii ! Rasismus je totiž trestný ty cikánská zasraná močůvko !!!
Za 6000 let zaznamenané historie černý africký negroid nevynalezl nic. Ani psanou řeč, tkaný oděv, kalendář, pluh, silnici, most, železnici, loď, měrný systém, dokonce ani kolo. (Poznámka: Toto se týká čistokrevných negroidů). Není známo, že by kdy obdělával nějakou půdu či domestikoval nějaké zvíře pro své použití (ačkoliv se kolem něho vyskytovalo mnoho silných a poddajných zvířat). Jeho jediným známým prostředkem k dopravě zboží byl vršek jeho tvrdé, nekultivované hlavy. U přístřešku nepokročil dál než k běžné chatrči z bláta, jejíž konstrukce je schopen i bobr či ondatra.
Vynalezl BLM a dobre ho to zivi. Dokonce jsou v USA navrhy, ze by kazdej mel dostat par mega od bilejch podnikatelu a dost seriozne se s tim zabyvaji jednotlive vlady.
keby tam nikto nebol tak ten rapujuci opiciak co to natacal by jej pretiahol analny veniec
25 let ve vězení, ať si užije chlapeček. 😘
Diky tomu jeho nigga foking komentari aspon vim co se tam stalo 😃
Klasická diagnóza BMW ... 💩
čokoláda v rychlém autě
tak netřeba hned dýchání, co takhle aspoň masáž ?