Smrtelná nehoda v Audi R8

07. února

18. červenec 2022, Řím, Itálie: 21letý řidič Audi R8 havaroval na dálnici v rychlosti téměř 300 km/h. Mladík zemřel krátce po převozu do nemocnice. Na videu je vidět, jak řidič přejíždí z jednoho pruhu dálnice Grande Raccordo Anulare do druhého a vyhýbá se ostatním vozům, dokud neztratí kontrolu nad vozem.

8.7 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 11 627x Hodnocení: 8.7/10 Komentářů: 44 Kategorie: video

Značky: nehoda , pov , dálnice , blbec , audi , frajírek , smrtelná nehoda

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
  • Borg
  • 07.02.2023 23:36
Musím se zeptat na tu muziku co mu tam hraje. Dle komentů někteří víte o co jde. Může mě někdo poučit, co to je kurva za "žánr", případně nějaký info o tom? Kdykoli podobnou obludnost s timhle typicky úchylnym efektem/vokálem slyšim, pouští si to buďto nějakej vypatlanej cigán nebo taxikář.
to je "žánr" pro naprostý píčuse - hip hop nebo něco podobnýho. Jak říkáš..poslouchají to jen netáhla,smažky na levných drogách a malý děcka co mají doma problémy. Je to naprosto neposlouchatelný a nedívatelný.došlo to snad z jůesej od nějakých negrů co je tam dotáhli z Afriky boha jeho
Takže evidentně přesně pro tebe.
lopaťák se ozval , vytahaná mikina s kapucó, kalhoty natažený na pul prdele,boty nejaky mrdky rozšlapany ani zavazat si to neumiš, řetěz kolem krku..nezapomněl jsem na něco ?

Zobrazit celou diskuzi