South Park: Peklo na Zemi

01. prosince

Kompilace toho nejlepšího z legendárního filmu South Park: Peklo na Zemi (1999).

 

Čtveřice spolužáků, Kyle Broflovski, Stan Marsh, Kenny McCormick a Eric Cartman si vyrazí do kina na nový kanadský film nazvaný Ohnivé prdele. Pokladní jim sice odmítne lístky prodat protože na film, kde se mluví sprostě, mohou jen v doprovodu rodičů, kluci si však hravě poradí. A skutečně film má na městečko zničující dopad. U dětí je sice velmi úspěšný, rodiče však požadují zákaz jeho promítání, protože sprostá mluva se v městečku rozmáhá jako lavina. Další návštěva kina se stane osudnou Kennymu, který si stejně jako postavy ve filmu zkusí zapálit prd. S popáleninami je odvezen do nemocnice, kde však zemře, když mu lékaři místo srdce transplantují bramboru. Zatímco Kenny jako většina lidí skončí v pekle, Stan žárlivě sleduje svou lásku Wendy, která dala přednost jedničkáři Gregorymu a rozzlobené ženy založí sdružení Matky proti Kanadě. Vylákají hrdiny sprostého filmu Terrance a Phillipa na talkshow, kde jsou oba vzápětí zatčeni. Kanada vznese protest, ale protože jí to není nic platné, vybombarduje dům klanu Baldwinů. Spojené státy jako odpověď vyhlásí Kanadě válku a ministryní války jmenují Kyleovu matku, která stojí v čele hnutí Matky proto Kanadě. Armáda útočí na Toronto, Kanaďané žijící v USA jsou internováni v koncentračním táboře štěstí a vzájemná roztržka se mění ve světovou válku a Satan se těší, že se konečně ujme vlády. Stan, Kyle a Cartman však mají plán jak zachránit svět. (CSFD 81%)

7.6 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 6 096x Hodnocení: 7.6/10 Komentářů: 12 Kategorie: video

Značky: usa , sranda , film , dabing , hlas , south park

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Skvelý film, len keby ten čurák neopísal takmer celý dej!
Fičal som na tom
pomalu smutné je že i takovýto "animák" je lepší než všechno co češi natočili
Zlatá éra dabingu 🙂
Jednou jsem citoval svého hrdinu Cartmana (akurvadrát) na inpekci v domově důchodců a byl z toho průser jak kurva. Nikdy jsem nepochopil, co těm starým babiznám kurva vadilo.Snad už obě prdí do hlíny.
Americká píčovina,daj sem radšej kompilace Máša a medveď
jen je tu probléém , že to není čistě ameické a vzhledem k tomu ,že jsi rasista národů budeš mít zácpu v palici.Produkce a režie jsou lidi ne přímo americké národnosti.Přesně usa!
Že rasista 😂 prezleč si triko lebo potíš samé píčoviny
to je vběr citátů k hlubokému filosofickému zamyšlení v adventní době
  • NS
  • 02.12.2022 01:05
LOOOL vběr jako zběr?
Loool co je zběr?
mám taky klávesnici na pikaču nejhorší je lehce politá msi klávesnice na ntb!to je peklo a píchám ji a hodím notas do pangejta!