Sražený cyklista #13

10. července

USA: Řidič osobního automobilu značky Volvo srazí pumpičkáře, který po střetu vyhledal lékařskou pomoc, ale vyšetření žádné vážné zranění nepotvrdilo..

9.8 /10

spartanDC

Zhlédnuto: 13 006x Hodnocení: 9.8/10 Komentářů: 114 Sdíleno: 3x Kategorie: video

Značky: video, překvapení, střet, usa, doprava, cyklista, pumpičkář

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
to ho odnaučí příště čurákovat uprostřed silnice
Pěknej zásah, naneštěstí se z toho rychle oklepal.
Dobře mu tak čurákovi. Taky se jedu s kamarádem projet na kole, ale po lesních a polních cestách, kde je klid a když už musíme po silnici tak co nejvíc u kraje protože jsme i řidiči a dobře víme jak takovýhle vyjebanci co jedou jen drbat dokážou zkazit den
Taky mám chuť to těm dementům udělat, když je vidim jak se roztahujou po celé silnici jako kdyby jim patřila. Dobře mu tak kokotovi.
a tobě snad patří ?
Ano, chodník chodcům, silnice motoristům. Na komára je repelent, na muchu plácačka a na zyklobuznu je nárazník.
jednou taky dostala cyklobuzna na pamětnou
Lepší, než si plýtvat vodu do ostřikovačů..
"Jedu na ty nohy!!!!!" :smile:
Zapomněli mu udělat CT mozku. Tam už by se něco našlo.
Tak to vypadá když kretén potká ještě většího kreténa... Když už musim na kole na silnici, tak jen na kraj, div že nejedu škarpou (nechci aby mě sejmul nějakej kretén) a když jedu autem, tak objedu kolo 2m obloukem, aby mi nějaký idiot nevjel pod auto. Ty idioty, co jezdí vedle sebe nakopat do prdele. Ale záměrně někoho sejmout autem? Jako vytroubit proč ne.. ať se lekne a nabije si držku když jede jak piča. Ale ridič(ka) Volva je psychopat, co nepatří na silnici.
Každopádně .. dobře mu tak, zmrdovi.. neměl ty auta za sebou blokovat. To Volvo sice řídí magor, ale líp toho blba nikdo vyškolit nemohl :smile:
Hlavně s jakou něhou jej srazil :smile:
Svině odolný