Srážka 12letého chlapce na Brněnsku

23. června

20. duben 2023, Brněnsko, Česká republika: 12letý chlapec se náhle odtrhl od skupiny svých kamarádů a vběhl do silnice, kde ho srazilo osobní vozidlo. Řidič poskytl první pomoc a chlapec byl následně letecky transportován do nemocnice. Chlapec nehodu přežil.

7.6 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 8 521x Hodnocení: 7.6/10 Komentářů: 20 Kategorie: nehody

Značky: auto , srážka , dashcam , dítě , silnice , chlapec , vozidlo ,

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
místo činu: Vysoké popovice u (Zastávky u) Brna (malilnko mi pomohlo triko) https://www.google.com/maps/@49.1815124,16.2901163,3a,75y,144.8h,92.72t/data=!3m6!1e1!3m4!1smu8JEMkKr3Zn2XEVVCYqvw!2e0!7i16384!8i8192?entry=ttu
A to tam mají úsekovku a radar. Tohle je kousek za ním.
12? Nevadí!
Začly horka a lidi jsou zas úplně vyjebaní, chodci, cyklisti, řidiči.. 😀
20. dubna ještě moc horko nebylo.
Kolik ti je? Bude mi třináct. Nebude!
Od první třídy denně nadává jak musí tahat velkej bágl plný učebníc a sešitů, no teď mu to asi zachránilo život 😂 btw mému bratrovi se stalo to samé, jen menší rychlost, odešel po svých jen s odřeným kolenem.
Proč byl řidič po poskytnutí první pomoci následně letecky transportován do nemocnice?
Zřejmě kvůli kontrole jestli je taky v pořádku 😃 Opraveno 😉
Přežil? Škoda. Stejně hraje Minecraft a do dvou let začne kouřit, chlastat a fetovat. Bude z něj jen další troska.
Jediná troska jsi ty .. podívej se do zrcadla
Jsem troska a zoufalec stejně jako všichni, kteří sem chodíme. To nikterak nerozporuji, tak drž píču a běž si udělat úkoly do školy.
ty si kokot!
Ve 12 uz ma mit rozum na to,aby dokazal zakladne vyhodnotit riziko a podle toho provedl korekci sveho jednani.To,co predvedl,v souctu vsech okolnosti, je akce totalne vymasteneho debila,ktery mel poradne trpet,protoze pouze kruta bolest u takovych debilu je dokaze poucit a vyskolit do budoucna.
Smím se zeptat, co znamená, že měl pořádně trpět? Jako že tě třeba mrzí, že si nezlomil obě nohy? Utéct z nebezpečné situace je přirozená reakce a je třeba to těm dětem do zblbnutí opakovat, že utíkat přes silnici je větší průšvih než přes ni přejít. Přestaň prosím kolem sebe rozhazovat totálně vymaštěné debily.
Tu sa niekto narodil rovno s červeným diplomom a v 12 rokoch dokončil profesúru. My ostatní sme boli v tom veku neopatrní kokoti.
Mluv za sebe.
Jenzě přebíhat pastviny a dostat čelo od berana není tak fatální...
  • Okay
  • 23.06.2023 20:16
Beran ti v pohode zlame zebra a vyrazi dech.
Ani neviem, koľko krát som v jeho veku spravil podobnú pičovinu. Iba šťastnou náhodou to neskončilo rovnako alebo horšie.