Srážka s vlakem #20 - Pumpičkář

08. září

7. září 2023, Pingtung, Tchaj-wan: 65letý Cai Weng ignoroval bezpečnostní závoru a přejížděl na kole železniční přejezd, když ho srazil rychle jedoucí vlak. Cyklista skončil s poraněním hlavy a četnými otevřenými zlomeninami, na jejichž vážnost v nemocnici zemřel.

8.7 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 6 511x Hodnocení: 8.7/10 Komentářů: 15 Kategorie: nehody

Značky: srážka , smrt , cctv , vlak , cyklista , pumpičkář , smrtelná nehoda , vlakový přejezd

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
No doprd...Jako je to na úrovni sebevraždy, ikdyž to tak nevypadá a proto je to matoucí. Ale větší sebezničující hloupost málo kde pohledati. 🙂
To u nás si pumpičkáři myslí, že když jedou po přechodu, tak mají přednost před vším, i před tramvají a tenhle si holt spletl přejezd s přechodem a vlak s tramvají.
hluchej, slepej a blbej
Člověk se diví, že se takový dement dožil tak vysokého věku
Ten musel mít indické nebo polské předky,jinak to snad ani není možné.
Když jedu přes přejezd s blikajícími světly, alespoň se rozhlídnu 🙄
Proc? Pumpickar snad ma svoje prava! Zejmena prednost uplne fsude!! Eh... aha...Tchaj-wan... tam zatim nemaji 'evropske hodnoty'. Ale jednou budou mit!!
Jistě, navíc jel zprava.
A zleva by mel prednost taky, protoze byl starsi, nez fira.
Oni všichni tihle šikmáči mají vůbec fatální problém, žijí přímým okamžikem a předvídat aspoň 10 vteřin předem, případně domýšlet následek je už mimo jejich mentální schopnosti.
Stačilo 15 vteřin počkat, ale chápu, pro tyhle nemyslící dementy je to věčnost, stojí za to riskovat. Dobře mu tak debilovi, doufám, že chcípal v krutých bolestech. Zjevně mu bylo všechno úplně u prdele, ještě jak se co nejpomaleji odrážel přes přejezd, místo toho, když už tam ten kretén vjel, aby normálně šlápnul do pedálů a v poho to před vlakem stihnul.
Všichni jsou u pásu.........LOOOL🤣😆
jsem přišel ze školy ty páse pojebaný