Stahovači psů

13. listopadu

ČÍNA: Trh s kůží/kožešinou na tajných záběrech asijské frakce PETA (největší neziskové organizace bojující za práva zvířat).

3.2 /10

košík

Zhlédnuto: 19 671x Hodnocení: 3.2/10 Komentářů: 127 Kategorie: hnus

Značky: obchod , zvíře , zmrd , pes , srst , čína , aktivisté , asie , peta , kůže , kožešina

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
nerozlišuji mezi zabijenim psa nebo krávy ani jedno neni pěkný. alespoň že se snaží udělat to rychle, nemám iluze že na jatkách je to lepší.
No a co? V Evropě žereme prasata, krávy, králiky, slepice a bůhvíco ještě. V Asii žerou tohle ... Komu se to nelíbí, ať se přidá k PETA a žere sóju.
moje řeč!
Jde o způsob zabíjení ty kryple čínská lůza nemá žádnej respekt ke zvířatům.
Zabíjels někdy kapra nebo kralíka? Máš na to nějaký osvědčený humánní postup? Napiš, jakej. Problém s týráním zvířat na jatkách je i v Evropě, ty kryple.
to ti tak žeru kryple,póvl jako ty bych podřízl
Je to strašný, kdyby někdo chtěl pomůžu s depopulicí lidstva, cokoliv od severní 37 rovnoběžky směrem na jich by bylo vhodné zlikvidovat. Lidé na planetu nepatří.
Je zajímavé, ze ty jako Sukač cikánských menšin, tohle odsuzujes?
hlavně tam buď také.😂😂
Prej možná nejhorší video co jste kdy viděli... Kdyby jen tušil, co vše už jsme tu viděli a rozhodně todle není to nejhorší. Že na videa se zvířetama nekoukám, tak todle neni to týrání co mě se sere. Todle zbouraj a hotovo. Žádné rozšlapávání za živá a jiná hovna
A čo ste si mysleli že psie rezne rastú na stromoch ?
Ten čo plieska tie psiká po hlave ma najlepšiu robotu
Tak, nevím jestli nejlepší, ale rozhodně nejdůležitější. Docela mu to šlo a pesani kolikrát ani netušili, co se s nima stane a stalo. Rychle omráčit a vykrvit. Tak to má být. ISIS to dělají většinou bez omráčení a s dekapitací!!
Je to kšeft jako každý jiný. At uz se zabije Norek, Krokodýl, Kráva, Koza, Králík apod. Akorát, tady mě sere, ze to můžou smrtit nějak jinak než pantokem po hlavě. Ale, na druhou stranu, je maso, je kůže, Číňani maji práci.
Hlavně, že jsme pro muslimy v EU legalizovali halal porážky. Tohle video je proti tomu večerníček pro děti na dobrou noc.
u nas kravy a u nich psi. ale za to usmrceni bych je taky stahl z kuze.
Asi tak, ať si to klidně žerou. Jen ať to zabíjí trochu humálně a nechovaj dogu v kleci půl metr na půlmetr.
Neziskové organizace žijou z pašování lidí a obchodu s bílým, psím i jiným masem.
Podívej soudruhu, tvoje milovaná Čína. To je ta země, kde je vše v pořádku a jsou tam strašně ohleduplní jak si mi psal 😃 Jinak jsem nevěděl, že i tím co píšeš, se zabejvá fotbalová asociace ČR (největší nezisková organizace v ČR)...
Milovníku Bidena a Milionu chvilek. V tomto případě jsou tam ohleduplní, jako na většině jatek. Česká fotbalová asociace je jen pračka špinavých peněz s přeplacenými buzničkami a pasáky, nevytvářející žádnou hodnotu. Ostatně jako všude jinde. Daší dotazy?
Procento debilů, vychcánků, nepřizpůsobivých, gangů, bezďáků a další svoloče je v Číně ve srovnání na počet obyvatel USA naprosto zanedbatelná. Musíš se víc snažit, americký vlezdoprdelní demagogu.
Pohled na svět z očí rudého noka je vždy trochu jiný, než jaká je realita. Ne každej je bez peněz jako ty a může si dovolit dokonce i cestovat. Pak třeba nikdy nevolí SPD. Čína ty čuráku je z 95 procent špína a negramotný opice. Těch 5% žije v pár městech a mají se dobře jen z vykořisťování toho nevzdělaného zbytku.
Když jsme je tam školili, tak každej den, neustále dokola jsme jim museli všechno vysvětlovat, aby dělali co potřebujeme. Lidi absolutně bez schopnosti improvizace, bez základních hygienických návyků, kteří pod sebe hážou kemry, když žerou. To je Čína. Ne nadarmo ti úspěsnější zůstávají v USA a pracují pro americké korporace. Ale to ti tvoje selektivní mysl neumožní vidět.
Jsemposledních 15 let cca 1-2x ročně v obou zemích ty ubohej Bidenův myči předkožky. Můžu srovnávat. V Číně je mnohem víc chudých, ale i chytrých lidí, kteří nabídnou to poslední co mají je za pokec. V USA je zase 80% vychcanejch nemorálních zmrdů, kteří jdou jen po majetku a penězích. Sám ses odkopal, materiální kuse hovna. Za kolik dolarů bys vykouřil Královi péro a půjčil starou(v tvém případě spíš starýho)? Platím to a zvu ho!
Strojvedoucí a volič SPD lítá 1-2x ročně do Číny. A co tam? Žereš psy? 😃 Ach vy komunisti jste takové morální dno, ale někteří si i pamatují, co kde kdo píše ty prolhanej zmrde 😉 Btw v USA mám polovinu rodiny, takže americkou menstalitu trochu znám a všichni máme raději Trumpa kokote 😃
Co ti to leze z huby za hovna ty levičáckej rozkuřovací kryplíku? Raději nám prozraď koho z rodiny si prznil, že před tebou zdrhli za oceán?
Čast mojí rodiny tam zdrhla před komunisty pane strojvedoucí. A to levičkáku, když se tady hádám s rudým nokem, kterej vzhlíží ke komunistické Číně pobavilo 😃 Já zapomněl, oni komunisti jsou pravice a demokracie 😃
Nehraj na city. Jen levičácká, neomarxistická mrdka mě může považovat za komunistu. Ty jsi puhůnkem duhové neziskovy a máš drzost si otírat hubu o strojvedoucího, kterej na rozdíl od tebe musí něco znát a nestačí mu jen z mrdky knír? Jsi trapnej.
Demokrat ke komunistům prostě nevzhlíží, stejně jako komunista nevzhlíží k západu. A nikdo ti debilku na city nehraje, ptal ses a já ti odpověděl 🙂 A ještě si mi neodpověděl co strojvedoucí lítá 1-2x rocně dělat do USA a Číny 🙂 Já tam jezdím programovat výrovní procesy a školit jim vedoucí jako externí pracovník, to asi moc nemůžu znát, co? 😃 Ty seš takovej ten klasickej ulhanej kokot 😉
Vzhlížím jen k inteligentním a slušným lidem bez ohledu na jejich volební směr nebo náboženství. To že jsi jen namyšlená nula jsem poznal od začátku ajťáčku. Já šéfy neškolím, já šéfuju stamilionové projekty v energetice. Můj osobní rekord je vytvořit a zrealizovat projekt za 1,3miliardy. Dneska jsem vydělal tvůj čtvrtletní plat a ještě tě u toho stihl srát. To není na mašinfíru špatný co?
Jo jasný vzhlížíš ke komunistům a seš strašnej boss, to ti tak žeru. Co tak když se přepnout do angličtiny? Když jinde píšeš jak to zvládáš, tak můžeme 😉
Mimochodem další lež... kopeš do muslimů, do pirátů, do černochů, do všech američanů, takže si tady zase neser do tlamy, že k někomu vzhlížíš 😉 Já si ty diskuze docela čtu, takže mě nic nenakecáš 😉
Ty prosťáčku. Psal jsem, že vzhlížím jen k inteligentním lidem. Vše co jsi vyjmenoval, nespadá do této kategorie, ale do odpadu lidské společnosti. Včetně tebe.
Takže další lež, ani anglicky neumíš ty kokote 😃
Zbytecna snaha, zvirata budou zabijeny a tyrany pro zabavu lidma do doby, dokud tu clovek bude 🙂 A az tu clovek nebude, tak budou zabijeny ostatnima zviratama
prej zábavu.už to nehul.úplně vidim jak celý svět žere trávu😂