Stará žena sražena sanitkou

01. února

30. leden 2023, Lermontov, Stavropolský kraj, Rusko: 69letá žena se nestihla vyhnout couvající sanitce, jejíž 58letý řidič ženu neviděl a to zřejmě ani po nehodě, jelikož z místa nehody odjel. Žena byla s těžkými zraněními hlavy převezena do nemocnice a na následky zranění nakonec zemřela. Závažnost zavinění řidiče je předmětem vyšetřování.

7.0 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 2 781x Hodnocení: 7.0/10 Komentářů: 11 Kategorie: nehody

Značky: srážka , nehoda , smrt , sanitka , stařenka , smrtelná nehoda , stará žena

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
a teď nevíš jestli volat sanitku nebo radši nevolat
Proč má každej potřebu podkládat zraněnému hlavu. Vždycky to vidím u dopravních nehod i u rvaček. Co to je za intuici kurva?
Bylo to o fous, málem jí nedostal.
Asi ukrofašistická stará mrtka bůhví jaký plnila úkol od hlavního fašisty Zelenýho. Kdyby to byla ruska tak takový žduchanec v pohodě ustojí .
Škoda že jí nepřejel do píči zkurvený! Bejt já řidičem dorazím jí a pneumatikou jí najel na chcicht a pořádně protůroval kola a rozesral jí palici všude po cestě a v neposlední řadě okradl a pak jí znovu přejel píču s kozama
Byl to doktor, poznal, že ta svině zdechne.
Babka byla denacifikována.Dementní ruSSkej řidič si ani nevšimne že někoho sundal.
  • Okay
  • 01.02.2023 09:42
Tak tak, v Rossiji ljudej dostatocno.
Klasická vypatlaná stará blbka, místo aby udělala krok dva stranou směrem od jízdy sanitky a ta jí tak minula, vrhne se jí přímo před prostředek zádě. Skoro to vypadalo jako v tamních končinách cílený pokus o pojišťovací podvod, ale to ještě baba netušila, jaký to s ní vezme konec.
U těchto případů to s věkem nesouvisí.
  • Okay
  • 01.02.2023 09:43
My nevime, co bylo predtim, treba z te sanitky zdrhla a ridic se ji pomstil.