Střelba na floridské škole (foto + video)

15. února

14.února 2018, Florida, USA: 19letý Nikolas Cruz vystřílel školu v americkém městě Parkland na Floridě a připravil o život 17 osob (12 lidí zemřelo ve škole, 2 před školou, jeden na ulici a 2 v nemocnici). Dalších 15 osob bylo zraněno, z nichž pět má velmi vážná zranění. Cruz napadl školu, z níž byl před rokem z kázeňských důvodů vyloučen. Vyzbrojen byl legálně drženou samonabíjecí puškou AR-15, kouřovými granáty a na obličeji měl plynovou masku. Před útokem spustil požární alarm a studenti si mysleli, že jde o cvičení nebo že skutečně hoří. Policisté po příjezdu vyzvali studenty a učitele, kteří jsou stále v budově, aby se zabarikádovali ve třídách a nevycházeli ven. Na místě byly jednotky SWAT i agenti FBI. Cruz, podivín s psychickými problémy a velký milovník zbraní, byl později zatčen v sousedním městě Coral Springs. 

5.7 /10

košík

Zhlédnuto: 45 302x Hodnocení: 5.7/10 Komentářů: 217 Kategorie: hnus

Značky: usa , mrtvola , policie , florida , psychopat , magor , swat , střelba , zbraň , masakr , strach , panika , škola , student , tragédie , třída , střelec , ozbrojenec

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Je to hnus. Člověk nikdy neví, kdy se stane obětí podobného kreténa. Viz Uherský Brod. Většinou tohle končí smrtí útočníka. Divím se, že si neprohnal kulku hlavou. Chudáci pozůstalí a děcka. Ještě sledovat ten jeho ksicht ve zprávách při soudních líčeních. Dostane 150 let a život si v klidu prosedí v base. Zmrd.
Ale kdeže.Nič sa mu nestane. Stavím sa, že ho osvobodia z dôvodu nepríčetnosti.
což je běžná praxe, když Slovák ošuká hospodářské zvíře
99% Slováků šuká ovce, a 1% o tom lže.
Čo ťa trápi Sirotek? Koza v tvojom salaši ti nechcela podržať? Asi už nesmrdíš ako cap ale ako suka. Daj jej nažrať ak dačo ostalo. A lebo si opäť všetky peniaze z dávok minul v herni a za chľast, Sirotek vyjebaný.
klikejte, čobolové, mínusujte 🙂 to je asi tak všechno, co můžete dělat. Jste jak malý děcka (až na to šukání oveček)
a naco by som ta minusoval, vsak si len smradlavy knedlik.

Zobrazit celou diskuzi