Striptérky v nemocnici

28. dubna

Hodný syn poslal dvě striptérky do nemocnice pro potěšení svého otce, který utrpěl mrtvici.

5.3 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 16 566x Hodnocení: 5.3/10 Komentářů: 19 Kategorie: video

Značky: sexy , nemocnice , otec , striptérka , syn , mrtvice

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
toto je možné iba v amerike a negroidnej rase, všetkých by mali strielať opice skurvene
Tatík sype peníze seč mu funkční ruka po mrtvici stačí aby se jich zbavil a ty dvě kurvy ne a ne vypadnout.
humus
mě je 30 a někdy se mi dělá na blití při myšlence na šukec. Ptotože jsem se toho našukal dost a hlavně nahonil na NDR a Hamster.....takže z takový projetý vyhnisaný vykvasinkovaný špíny by mi v něm ani trošku nehouklo
naprosto ti rozumim Brate
Je otázka, zda označení hodný nemělo být v uvozovkách, protože tohle mi připadá jako pokus dokončit načaté dílo, když první mrtvice nezaúčinkovala pořádně.
synovi sa nedivim, ked si cierny a mas otca tak si ho vazis 😃
Otce má každej černoch, ale většina ho má pod drnem, v lochu nebo ho ani nezná. Takže souhlas.
A já měl po operaci na pokoji jen chrapajíci a prdicí dědky 😀
To jsi mohl předpokládat, že na společném pokoji to bude na hovno. Já si objednal a zaplatil nadstandart, kdyby mi tam denně dopo nelezla vizita nebo občas personál na kontrolu, myslím si, že jsem na hotelu. Vlastní koupelna s hajzlem, telka, wifi, lednice s mikrovlnkou a varnou konvicí, vybavení moderní, a to šlo o obyčejnou státní fakultní nemocnici, žádná soukromá instituce. 3x denně dovalí žrádlo, celkem dobré, na požádání donesou pití, když se mi nechtělo lézt z postele na chodbu k várnicím, starala se o mě mladá zrzavá sestra, trochu macík, ale rajcovní, na noční přišla na pokec, čuměli jsme na filmy, co jsem měl stažené na flešce, vražené do telky, jako za mě nemůžu říct křivého slova.
Tak to ja, kdyz jsem za minulyho totace byl jako studentik na chmelu, tak jsem lezel s teplotu na marodce a dochtor prej, ze jestli to do druhyho dne nespadne,jedu domu.V noci se o mne postarala sestra tak, ze mi malem upadnul, ale rano jsem mel pod 37 a na chmelu zustal...
nechutné
trochu lepší než kdyby přivedl třeba Standu Hložka, čili nadstadard
Po mrtvici asi není nejlepší nápad čumět na nahé kurvy... zvýší se tep a tlak, adrenalin to nebude zrovna to pravé ořechové.
  • Okay
  • 28.04.2023 18:57
Ja tohle videt, tak to se mnou mrdne. A udusim se blitkama.