Student vs. učitel #2 - Zabavený telefon

07. května

Antioch, Nashville, Tennessee, USA: Studentka nastříkala pepřový sprej na učitele střední školy za to, že jí zabavil telefon. Jiný student na sociálních sítích napsal, že studentka "psala SMS a googlovala odpovědi na školní úkoly", načež jí učitel zabavil telefon. Jedná se již o druhý podobný konflikt. Před dvěma měsíci dostal stejný učitel ránu pěstí do obličeje poté, co jinému studentovi odebral telefon, když byl přistižen při podvádění.

3.9 /10

VOSIČKA

Zhlédnuto: 9 667x Hodnocení: 3.9/10 Komentářů: 41 Kategorie: video

Značky: napadení , agrese , agresivita , černoška , učitel , škola , agresor , student , pepřový sprej

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
prečo ho rovno nezastrelila? veď blm môžu!
Proč prostě tu píču nevyrazí ze školy a už jí tam nevezmou?! Protože jsou debilní sračky...a my jim lížem anály...
Titulky pro neslyšíci: I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone, I need my phone
Každý závislý na telefonu a takhle cringe shoří. Praví Panovník Hospodin.
Já se nedivím že se tam střílí tak často, kdyby se chovali jako lidi. Ale bez výchovy těžko že.
super 😂
Zase další zkurvenej negr.... Jen negři dělají problémy ve školách v takové míře. Doufal jsem, že jí napálí dělo, špíně.
Planeta opic. Já Jsem G Unit Gorila.
  • Okay
  • 07.05.2023 22:54
Smarja, to je takovej problem dat do skoly rusicku GSM?
ja som si pred cca 10 rokmi kupil rusicku gsm na alibabe za 40 dolacov a nosil som to do kina, a ked tam nejake tinejdzerky zacali svietit s mobilom, tak som to zapol a uz o chvilu textovala, ze "som v kine a vypadava tu signal". ale potom som zistil ze podla telekominukacneho zakona to je vysoko ilegal, napr. keby sa niekomu spravilo blbo a nemohli by zavolat zachranku
Skola ma ale jiny status.
A co jako? Tak jí vyrazili? No my se jim smějeme, jak to tam jde do hoven, ale tady se k tomu blížíme mílovými kroky tady. Většina rodičů jsou přizdisráči co ty svoje nastrojený ratolesti nevedou ani k dílčímu respektu k autoritám. Doma jim to pak přerůstá přes hlavu, tak se navzájem ujišťujou jak je ta free výchova teď moderní a když v systému jejich dítko narazí na někoho, kdo mu na všechno neříká jak to děla dokonale tak je problém. Nechápu kde se to tady vzalo, jsem taky generace která chodí na třídní schůzky a to by ses posral a ty učitele lituju.
  • Okay
  • 07.05.2023 22:55
Presne.
Kámo, jestli ty bys měl být arbitr toho, co je špatně a co dobře, tak sorry, ale s tvou schopností pochopení pravidel psaní interpunkce jsi diskvalifikován.
Kámo, nandal jsi mi to jak sviň....👏👏
Von je chytrej Čecháček
N