Tak na sebe dávejte pozor, kokoti

Sdílením podpoříte NDR:
28. července

Edukační videjko, které na svém Twitteru zveřejnil sám ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. 

"Prázdniny jsou v plném proudu. Pan Lorman z @zivot_90 a slečna Alena plánují, kam letos vyrazí. I když mají oba nabitý program, nezapomínají na uplynulé nelehké měsíce a pár hygienických zásad k tomu. Pojďte si s nimi v necelé minutě a půl připomenout, na co je potřeba myslet."

 

Zajímalo by mě, kolik tahle PR pičovina pro debily stála. 

2.2 /10

košík

Zhlédnuto: 26 787x Hodnocení: 2.2/10 Komentářů: 112 Kategorie: video

Značky: sranda , česká republika , senior , důchodce , politika , scénka , bizarní , wtf , dědek , epidemie , koronavirus , rouška , ministr

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
tipuju tak +- 100 mega
Tak na zrzečku dostal ten starej úchyla chuť.Je to na něm vidět.Doufám že se dožiju dne kdy se bude ta blonďatá buzna Vojtěch houpat na prvním kandelábru.
Takové ze života 😃 opičárna fakt tohle
Na střední jsme měli podobnou blonďatou iniciativní šprtku, taková sympatická ošklivka, doučovala mě ve třeťáku matiku kvůli přípravce na VŠ, no do pololetí nic nebylo, ale časem vyměkla a poslední 2 měsíce před koncem školního roku jsme jen prošukali. Chudák si myslela, že když šukáme, že spolu i chodíme. S odstupem doby nevím, jestli nebyla chyba ji poslat k vodě, byla fajn a jak nadržená fenečka, nebránila se ničemu.
Neznám ani jednu figurku,která by zdechla na chřipečku... 😃
Pokud někomu tato videa připadají jak pro blbce, tak ano, protože jednak 80 % obyvatel jsou blbci, druhak ti nahoře si to myslí o všech a podle toho s námi jednají.
"Dáváte si do těla?" "Jo, jo." "Taky bych vám dal."
sam Adam Vojtech by mel jit uz do prdele
snad radši ejakulační než edukační...
V síti 2 - Konečně schůzka