Tarantule vs. vačice

03. května

PERU: Americký tým vědců z Michiganské univerzity natočil v amazonském deštném pralese sklípkana s ulovenou vačicí. Jde o první takové záběry na světě. 

7.7 /10

košík

Zhlédnuto: 16 212x Hodnocení: 7.7/10 Komentářů: 57 Kategorie: příroda

Značky: usa, příroda, zvíře, amazonie, prales, hmyz, hlodavec, lovec, příroda, jížní amerika, pavouk, national geographic, tarantule, peru, savec, sklípkan, vačice

Komentáře

Tohle nechces mit v holinkach 😃
Nevím, v čem jsou přesně ty záběry první, ale stačí vzít klípkana, sekundový lepidlo a "uloví" co budu chtít 😉
mrdka nohatá
to je brachypelma vagans?
to nevim, ale na vegana to nevypada..
Biolit na ni.
Vsak v tom Panovy všech Prstenu ta kurva zrala bězně ti male Hobiti nebo co to bylo. Tak at nekecaji ze to sou prvni zabjery na svjetě.
tohohle pavoučka v nocí nevědomky nesníš 😃
Když už je takhle našli, jak ví, že sklípkan vačici zabil, a nenašel už mrtvou...?
Tyhle potvory a všecky ostatní co se chovaj v terarkach nezerou to co si sami neulovi. Pokud se nepletu mrtvola by je nezajimala.
Tarantule nic není, je to sklípkan.
Tarantule existuje. Původně: aranea tarantula (tarantula wolf spider). Příznám se, že jsem googlil, ale tu čeleď jsem tušil správně.. akorát jsem myslel, že jsou z Austrálie, ne z Itálie. Přece bys je chudáky nevymazal jen pro to, že se tak lidově označuje skoro každej velkej pavouk 🙂.
Jsem tušil, že jeden z vás chujů to také najde. Nedalo mi to a hned jak jsem to napsal, tak jsem hledal, ale už jsem byl líný to sem dávat... 😃
A kto vie odkial boli prvé zábery muža zaseknutého v baranovi?
  • NS
  • 5 den
LOOOL to ví každej! ze Slovenskaaaa 😄