Teroristický útok v Barceloně

18. srpna

17.srpna 2017, Barcelona, ŠPANĚLSKO: Záběry na zraněné a mrtvé lidi (na místě jich zemřelo 13, zraněných je více než pět desítek), do kterých na třídě La Rambla najela v plné rychlosti bílá dodávka. Útočníkem byl pravděpodobně 28letý Driss Oukabir (na obr.), který si dodávku pronajal. Nejprve se mu podařilo z místa činu uprchnout (na konci videa po něm pátrá policie), ale policie už Oukabira spolu s dalším zatím neidentifikovaným podezřelým zadržela (viz závěr videa). 

2.2 /10

košík

Zhlédnuto: 16 172x Hodnocení: 2.2/10 Komentářů: 107 Kategorie: hnus

Značky: hnus, mrtvola, smrt, zranění, útok, terorismus, zmrd, muslimové, islám, španělsko, barcelona, dodávka

Komentáře

Komentovat
zbývá znaků: 0
Typickej syrskej inženýr nebo lékař!
jo a ten co to toci. toho meli zastrelit prvniho ti poldove. snad hnusnejsi nez ten utok
Tak to udelal, stejne jako stovky jinych lidi. Ja je neodsuzuju ale nechci je. maji jinou viru, ok tak at zustanou kde jsou fanatyckych krestanu mame dost.kdyz donich furt strilej se nedivim ze uz startujou auto.staci zed a proste nebude zadny utok. realna by byla levnejsi nez to co plati zelezarnam za munici. Ale kdo by to chtel zejo. terorista = muslim napadne kazdeho i me. pritom je to slovo ne oznaceni. rikam at si nechaj svoji viru a resi se usebe za zdi.
typicky ksicht inzenyra ...
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Prijmete-vsechny-uprchliky-zadala-Barcelona-v-cele-s-levicovou-primatorkou-Pred-pouhym-pul-rokem-500459
hlavne je potreba to vsechno natocit a vsem ukazat..at se ta nenavist pak siri lip a teraci se pak muzou smichy potrhat:)
před týdnem, jsem tam tudy šel....zasraný teroristi, nakonec vás všechny dostaneme a pak, vám bude líto, jak ste nás srali
  • PK
  • 19.08.2017 11:59
Dobrej vtip :smile:
dobrý ovečko, ser si doma do kalhotek, jako si to dělala do teď .)
Tím jsem chtěl naznačit, že u takových keců, které vedeš, to celý taky zůstane. Každej v diskuzích dělá ramena, ale skutek utek. Tahle pakáž ale jedná a jak vidno, zatím jediné, na co se ty tvoje ovce včetně tebe zmohly, je výměna vlaječek na fb, soucitné kecy a v největším kalibru podobná hovna, co tu vedeš. Nebo jsem tě podcenil a organizuješ nějaký reálný odboj a chystáš se na boj s těmito "zvířátky"? Myslím že ne, takže zabeč ovečko a pak drž hubu :wink:
Ty vole, teď toho nechaj když jsi jim takhle hezky pohrozil. Blbečku
Tohle ještě někoho překvapuje? Co čekáte od lidí, který uctívaj pedofila, masovýho vraha a násilníka jako perfektního muslima a proroka? :smile: A arabové jsou odpad, mají to prostě v genech. Kdyby ze světa dneska zmizeli všichni negři, arabové a muslimové (i konvertiti), tak je svět nádherný místo.
  • Sert
  • 19.08.2017 11:13
Selfíčka, hafo kosmetiky, pitbul, černá držka............jak Rytmus.
https://www.youtube.com/watch?v=yXh8agLuLaw Toto si pusťe . Onanisti . Zlatá Matička Rus !!!
Ono muslimů je v Rusku je strašně moc, přes 10% celkový populace, Putin jim otevřel dokonce největší mešitu snad na světě nebo v Asii nebo co to bylo.... Ale nic si tam netroufnou, protože ví, že Rusáci si nenechaj srát na hlavu. ALe i tak se divim, že je tam trpí.
Ano. Souhlasím s Tebou na 100 % . Rus je má pod kontrolou. Tam se chovají slušně !!! Nic si nedovolí udělat proti Matičce Rusi :smile:
Ano. Souhlasím s Tebou na 100 % . Rus je má pod kontrolou. Tam se chovají slušně !!! Nic si nedovolí udělat proti Matičce Rusi :smile:
Ano. Souhlasím s Tebou na 100 % . Rus je má pod kontrolou. Tam se chovají slušně !!! Nic si nedovolí udělat proti Matičce Rusi :smile:
Serak na to že si prihriaty, ma prekvapuje že , musím s tebou súhlasiť .
Šuline slovenskej. Kurwa . Já se vždycky zastávám slováků a to mám za to ? Takovou bych ti jednu vrazil že by ti ,,sopel vyskočil z toho fašistického nosu '' !!! Přečti si mé reference spencere.! Ode dneška máte Slováci popičovi.
klídek Serak . jak si taký rozumny jak to tu hráš , tak ti nestojim za tie nervy :wink: . kľudne Ďalej hoň pero a spievaj si Petra Nagyho a deti .