The Batman (trailer)

17. září

Trailer na připravovaný americký akční film režiséra Matta Reevese, natočený na motivy komiksů z vydavatelství DC Comics. V titulní roli Batmana se představí Robert Pattinson, v dalších rolích se objeví Jeffrey Wright (James Gordon), Zoë Kravitz (Catwoman), Paul Dano (Hádankář), Andy Serkis (Alfred), Colin Farrell (Tučňák) a John Turturro (Carmine Falcone). Děj by se měl odehrávat během druhého roku Batmanova působení.

Natáčení bylo zahájeno v lednu 2020 v Londýně, kvůli pandemii covidu-19 ale bylo na jaře toho roku přerušeno. Uvedení filmu do amerických kin bylo původně oznámeno na 25.červen 2021, v dubnu 2020 byl termín změněn na 1.říjen 2021.

6.3 /10

košík

Zhlédnuto: 10 980x Hodnocení: 6.3/10 Komentářů: 35 Kategorie: video

Značky: video, usa, film, trailer, komiks, upoutávka, akční, batman

Komentáře

nechápu proč jsou pořád všichni tak vyndaný z těhlech vypíčenejch filmech o superbuzerantech. Vždyť je to furt dokola; stupidní padouch a proti němu nějakej buzík v masce se superpřilnavym latexovym oblečkem. To už i ta Ulice je záživnější než tyhle mrdky kterejch se ročně chrlí několik desítek.
amen.
Protože to třeba někoho baví? A nemusíš koukat na každej film o superhrdinech ne? Že se jich chrlí desítky tak to je asi tím, že to lidi žerou a jsou z toho prachy.. S odstupem času zjistíš na co se vyplatí kouknout a na co ne... Ale že by to byla píčovina, to bych neřekl 😉 Tak jdi koukat na Ulici

Zobrazit celou diskuzi