TikTok KuNDRy

04. listopadu

TikTok začínal jako mobilní aplikace a sociální síť pro vytváření a sdílení krátkých videí. Dnes je plný čubek z onlyfans...

2.2 /10

košík

Zhlédnuto: 55 996x Hodnocení: 2.2/10 Komentářů: 112 Kategorie: video

Značky: video, sexy, kozy, holky, tělo, amatérka, tanec, tiktok

Komentáře

Ty odporné negerské skřeky,někdo tedy tvrdí že je to hudba ale mě se to nějak nezdá. No a samozřejmě děvčata ve videích se musí chovat přesně jako ty opice.
jsem zvědavý zda se po 15 letech na to kouknou a budou na sebe hrdé. I když při mentalitě co jsem viděl v Anglii asi jo. Znalý Hamburského Reeperbahnu a čvrti St. Pauli jsem měl dojem, jsa 14 dní v Liverpoolu, že je to jedna bordel čvrť všude......
Trump TikTok zakázal, Biden si u něho leští...
A co děláš ty kromě kouření svýho bráchy
Nechává se kouřit i od tebe chrapoune
to je tragedie
Taky už tam můžou mít rovnou ceny.
Taky sem mel v hlave nasrano, v jejich veku. nastesti, internet byl v te dobe o neco malo rychlejsi, nez postovni holub, takze o tom nkdo nevedel.. nebudou to mit lehke, ty nase deti.
Je dost smutné, že tato bezduchá pičovina zamořila svět mladých lidí, kteří si tak skrze své nevyvinuté chápání o následcích po zveřejnění takovýchto videí dost komplikují život. Ty mladé hlavy.
tydle sračky rozvrací společnost, stejně jsou to jen kurvy co se předhání a mají seno v palici
Ze světa se zas po 15 letech vrací móda čouhajících tangáčů z džín, kalhot a kraťasů, jsem zvědav, jestli to zachytí příští rok v létě i české čubky.
Nepochybuj. Hlavně džíny nad pás, aby mohly ukazovat jak jsou vyžraný.
No na pochcání děvky dobrý ale semínko bych stříkal jinam!